Ofspor’da yoğun mesai var

Spor Toto 2.ligde mücadele eden Ofspor, yeni sezon hazırlıklarını kendi tesislerinde sürdürüyor.

Ofspor’da yoğun mesai var
HABERİN GALERİSİ
Ofspor Antreman 2013

Ofspor Antreman 2013

Sezon öncesi yaptığı Mali Kongrenin ardından yeni sezon hazırlıklarına başlayan Ofspor, çalışmalarını kendi tesislerinde sürdürüyor.

 

Teknik Direktör Tolgay Kerimoğlu yönetiminde çalışmalarına başlayan Ofspor, günde çift idmanla yeni sezona hazırlanıyor.

 

Bu sezon 2.Lig Kırmızı mücadele edecek olan Ofspor, çalışmalarını 7 Ağustos’a kadar kendi tesislerinde sürdürecek. Ramazan Bayramı tatilinin ardından ise ikinci etap çalışmaları için Kızılcahamam Kampına gidecek.

 

Hazırlıklarının ağırlık ve kondisyona dayalı olarak devam ettiğini belirten Teknik Direktör Tolgay Kerimoğlu, “Çalışmalarımıza kendi tesislerimizde başladık. Günde çift idmanla çalışmalarımıza devam ediyoruz. Bayrama kadar çalışmalarımız burada devam edecek. Bayram tatilinin ardından Kızılcahamam’a gidere sezon hazırlıklarımıza orada devam edeceğiz” dedi.

 

Transfer çalışmalarına da değinen Kerimoğlu; “Takımda kalmasını istediğimiz oyuncularımızla sözleşmelerimizi uzattık. Takımımıza katkı sağlayan oyuncularla görüşmelerimiz devam ediyor. Kulübümüzün mali politikaları çerçevesinde maliyeti uygun ve takımımıza katkı verebilecek oyuncuları transfer etmeye çalışıyoruz” dedi.

 

Teknik Direktör Tolgay Kerimoğlu idmanlardaki esprileri ile oyuncularını neşelendirirken futbolcuların da kendi aralarında şakalaşmaları antremanların neşeli halde geçmesini sağlıyor.

Of Ajans

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner81

banner16

banner20

banner22

banner21