Ofspor Taraftarlar Derneği ve Ofstore açıldı

Ofspor’un Taraftarlar Derneği Oflu Gençlerin Ofisi ile Ofstore Ofisinin açılışı Of Kaymakamı Eyüp Fırat ve Ofspor Başkanı Olcay Saral’ın katılımıyla yapıldı.

Ofspor Taraftarlar Derneği ve Ofstore açıldı

Ofspor taraftarlarının grubu olan Oflu Gençlerin Ofisi ile Ofspor’un lisanslı ürünlerinin satış mağazası olan Ofstore Bayii düzenlenen törenle hizmete açıldı.

 

Sulaklı Mahallesi Cumhuriyet Caddesi Bayır Sokakta açılan dernek merkezinin açılışına Of Kaymakamı Eyüp Fırat, Ofspor Başkanı Olcay Saral ve Ofsporlu taraftarlar katıldı.

 

Taraftarın olmadığı Ofspor öksüz kalır

Derneğin açılışında konuşan Ofspor Başkanı Olcay Saral; “Ofspor’un bizim istediğimiz gibi bir taraftar desteği var. Zaten taraftarın olmadığı Ofspor, öksüz kalmıştır. Genç kesim taraftarımızın sayıları az. Ama onları sahalara çekmek için de elimizden geleni yapacağız” diye konuştu.

 

Gençler buraya gelsinler

Gençler keşke hep böyle yerlerde futbolla, sporla iç içe olsalar diyen Kaymakam Fırat ; “Ofsporumuzun taraftar derneği bütün Of, hatta Trabzonlularındır. Genç kardeşlerimizin böyle bir dernek etrafında Ofspor başkanımızın gözetimi altında buluşmaları bizi son derece mutlu etti. İnşallah hayırlı uğurlu olur. Ofsporumuzun başarılarına başarılar katar. Buraya gençlerin gelmesi çok hoşuma gitti. Gençler bir türlü sosyalleşiyor ama önemli olan böyle yerlerde olmalarıdır” ifadelerini kullandı.

 

Dernek açılışının ardından Atatürk Bulvarı eski otogar girişinde hizmete açılan Ofspor Store Mağazası’nın da açılışı yapıldı.

 

Açılış kurdelesini birlikte kesen Kaymakam Fırat ve Başkan Saral, açılışın ardından Ofstore’yi gezdiler. 

Of Ajans

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner81

banner16

banner20

banner22

banner21