Ofspor kaynaşma yemeğinde buluştu

Sezonun ilk maçı için Malatya deplasmanına çıkacak olan Ofspor, ilk maç öncesi düzenlenen yemekte bir araya geldi.

Ofspor kaynaşma yemeğinde buluştu

2014-2015 sezonunun ilk maçı için Pazar günü deplasmanda Yeni Malatyaspor ile karşılaşacak olan Ofspor, Başkan Olcay Saral tarafından düzenlenen tanışma ve kaynaşma yemeğinde bir araya geldi.

 

Of Kaymakamı Eren Arslan, Yöneticiler, Teknik Heyet ve Futbolcuların katıldığı yemekte konuşan Başkan Saral; “Pazar günü oynayacağımız Malatya maçı ile yeni sezona merhaba diyeceğiz. Tüm takım olarak başarılı bir sezon geçireceğimizi umuyorum.  İyi günlerimiz olacak kötü günlerimiz olacak. Ama ben sizlere inanıyor ve güveniyorum. Birbirinden değerli arkadaşları takıma kattık. Eski arkadaşlarımız var, yeni gelen arkadaşlarımız var. Güzel bir ekip kurduğumuzu düşünüyorum. Başınızda da değerli bir hocamız var. Yönetici arkadaşlarımızın birçoğu burada. Aramızda olamayan arkadaşlarımız var. Bizleri belki birçok yerde göremeyeceksiniz. Ama bizler olmasak da hocamızın olduğu yerde bizim olmamıza gerek yok. Bizler hocamıza ve sizlere güveniyoruz. Belki boş tribünler önünde oynayacaksınız. Ama bunu sorun etmeyin. Bizler ve yönetici arkadaşlarımız orada olduğu sürece sizler o tribünlerin dolu olduğunu düşünerek oynayın. İnşallah başarılı bir sezon geçireceğiz” ifadelerini kullandı.

 

Futbolcuların isimlerini teker teker sayarak Kaymakam Arslan ve yöneticilere tanıtan Başkan Saral’ın ardından konuşan Kaymakam Arslan da tüm Ofspor camiasına başarılar diledi. Futbolun devasa bir endüstri haline geldiğini belirten Kaymakam Arslan; “Futbol bugün sadece sahada oynanıp biten bir oyun olmaktan çıkıp dev bir endüstri haline gelmiştir. Oyuncuların giyim tarzı ve yaşamı gençler tarafından örnek alınıyor. Of gibi bir ilçe takımımızın bu ligde yer alması oldukça önemli. İnşallah başarılı bir sezon geçirirsiniz ve sezon sonunda yine burada buluşup şampiyonluğumuzu kutlarız” diye konuştu.

 

Kaptan Ercan Şahin de oyuncular adına yaptığı konuşmada Başkan Saral ve yönetim kurulu üyelerine teşekkür etti. İyi bir kamp dönemi geçirdiklerini belirten Şahin; “Nevşehir’de güzel bir otelde güzel bir kamp dönemi geçirdik. Takımda güzel bir arkadaşlık ortamı mevcut. İnşallah bu sinerjimizi başarıya dönüştüreceğiz ve taraftarımıza güzel bir Ofspor izlettireceğiz” dedi.

Of Ajans

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner81

banner16

banner20

banner22

banner21