Erdoğan Yılmaz; Saçma sapan şeyler oluyor

Yeni sezon öncesinde Of Havadis’e açıklamalarda bulunan Ofspor Teknik Direktörü Erdoğan Yılmaz; “Bütün takımlar büyük paralar harcıyor. Saçma sapan işler oluyor. 3.Ligin gerçek değeri bu değil” dedi.

Yeni sezon öncesinde Of Havadis’e açıklamalarda bulunan Ofspor Teknik Direktörü Erdoğan Yılmaz; “Bütün takımlar büyük paralar harcıyor. Saçma sapan işler oluyor. 3.Ligin gerçek değeri bu değil” dedi.

Henüz hazır değiliz

Genel Yayın Yönetmenimiz Yüksel Yaşar’a konuşan Teknik Direktör Erdoğan Yılmaz, “Erzurum kampında eksiklerimizi gördük. Eksik mevkilere takviye yapmaya devam ediyoruz. Lige henüz tam hazır değiliz. İlk 6-7 haftaya kadar hazırlık süreci sayılır. Ekim ayı ortasına kadar her takımın gerçek yüzü ortaya çıkar” dedi.

Sert bir mücadele oldu

Hopa ile adeta bir lig maçı oynadıklarını belirten Yılmaz; “Çok sert geçen bir maç oldu. Adeta bir lig provası gibi oldu. Ligde böyle olmaz. Daha düşük tempo olur çünkü havalar sıcak. Çok oyuncu değiştirdik. Çok sağlıklı bir görüntü olmadı.

Kadromuz geniş değil

Kadro genişliğinde sıkıntı olduğunu belirten Yılmaz; “Oyuna dahil olan oyuncularımızın katkılarını arttırmalıyız. Müdahalede katkı veren oyuncu sayımızı arttırmalıyız. Temelimiz var ama yeni oluşan bir takımız. Ekim ayı ortalarına doğru gerçek gücümüzü göreceğiz.

Saçma sapan şeyler oluyor

Geçen yıl çok kötü bir 3.lig yaşandığını belirten Teknik Direktör Erdoğan Yılmaz; “Geçen yıl çok kötü bir 3.lig vardı. Ekonomik gücü olmayan çok takım vardı. Bu yıl bakıyorum herkes çok para harcıyor. Transfer borsası şaşırdı. Biz arkalarda kaldık. Bütün takımlar büyük paralar harcıyor. Saçma sapan işler oluyor. 3.Ligin gerçek değeri bu değil. Bu dengesizlik oluşturacak. 2.ligde, hatta 1. Ligi zorlayacak kadrolar kuruluyor. Ülke sporu için çok sağlıksız bir durum. Her takım şampiyonluğa oynuyor. Kimsenin kümede kalma, ortada oynama hedefi yok. Alt yapıya bakan yok. Biz de elimizden geldiğince potanın içinde kalıp sonuna kadar mücadelemi vereceğiz” ifadelerini kullandı.

Of Ajans

Güncelleme Tarihi: 03 Eylül 2021, 22:10

Yüksel Yaşar

YORUM EKLE
YORUMLAR
İhsan Yıldız
İhsan Yıldız - 11 ay Önce

Futbol iddiası olanların sporudur. Iddianız yoksa başka spor yapmak lazım.

SIRADAKİ HABER

banner81

banner16

banner20

banner22

banner21