Ekrem, Ziya, Ercan, H.İbrahim ve Ferhat imzaladı

Ofspor yönetimi, bir yandan hafta sonu yapılacak olan mali kongreye hazırlanırken bir yandan da transfer çalışmalarını sürdürüyor.

Ekrem, Ziya, Ercan, H.İbrahim ve Ferhat imzaladı
30 Haziran’da yapılacak Mali Kongreye hazırlanan yönetim, gelecek sezon güçlü bir takım oluşturmak için sıkı bir çalışma yürütüyor.

Takıma başarı sağlayacak uygun maliyetli oyuncuları katmayı planlayan yönetim, kongrenin ardından transfer çalışmalarına da hız verecek.
 
Gidecek ve kalacak oyuncuları henüz belirlemeyen Ofspor, Cem Demir ile kesin olarak yollarını ayırdı.
 
Sözleşmeleri devam eden Halil İbrahim Kurt ve Ferhat Aydın sözleşmelerini bir yıl daha uzatan yönetim, Ekrem Dil, Ercan Şahin ve Ziya Şakar ile de sözleşmelerini yenilediler. 5 oyuncu gelecek yıl da Ofspor forması giyecek.
 
Sözleşmelerini uzatan oyuncular Ofspor’un başarılarına katkı sağlayabilmek için mücadele etmeye devam edeceklerini ifade ettiler.
 
Genç kaleci Mehmet Can da imzaladı
Kadrosunu genç ve kaliteli oyuncularla takviye yapmak isteyen Ofspor, Sürmenespor’da forma giyen 1995 doğumlu genç kaleci Mehmet Can Küçükalioğlu ile de 3 yıllık sözleşme imzaladı.
 
Ofspor gibi bölgemizin önemli bir takımına transfer olduğu için mutlu olduğunu belirten Genç Kaleci Mehmet Can, “İnşallah Ofspor’a uzun yıllar hizmet etmek istiyorum. Bölgemizin önde gelen bir takımında forma giyecek olduğum için son derece mutluyum” ifadelerini kullandı.

Of Ajans

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner81

banner16

banner20

banner22

banner21