banner80

Başkan Saral’dan hakemlere veryansın

Esenler Erokspor’a 2-0 yenilen Ofspor’un Başkanı Olcay Saral, maçın hakemi Okan Kayataş’ın kötü yönetimine ateş püskürerek; “Korkmanıza gerek yok, cesur olun, adil olun, kimsenin hakkını kimseye vermeyin” dedi.

Başkan Saral’dan hakemlere veryansın
banner71

Ligde 13.hafta maçında Esenler Erokspor’a 2-0 yenilen Ofspor’da maçın hakemi Okan Kayataş’a isyan var.

 

Maçın hakemi Okan Kayataş’ın kötü yönetimine ateş püsküren Başkanı Olcay Saral, “Korkmanıza gerek yok, cesur olun, adil olun, kimsenin hakkını kimseye vermeyin” dedi.

 

Başkan Saral sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi;

 

HAKEM DİRENİŞİMİZİ FARK ETTİ

Çok ağır iki sarı kartla 9 kişi kaldıklarını belirten Başkan Saral; “11’e 11 oynarken basit bir hata ile gol yesek de kaybetmeye niyetimiz yoktu. Çok ağır iki sarı kartla 10 kişi kaldık. Rakibi tehdit ettik. Aynı ucuz kartlarla 9 kişi kaldık. Pes etmedik. Hakem fark etti direnişi ve hayal ürünü bir penaltı verdi. Kalecimiz kurtardı. Yine savaştık. Ancak puanı kurtarmak için son bir gayret edelim derken son dakikalarda 2.golü yedik. 8 hafta sonra kaybettik” dedi.

 

DEMEZLER, GERÇEKTEN DEMEZLER
Aynı şekilde rakiplerini rahatsız etmeye devam edeceklerini ifade eden Başkan Saral; “Siyasetçiler büyük hedeflerle kurdukları proje takımına devletin tüm imkanlarını kullanabilir. Kaynak da aktarabilir. Hatta zengin bir işadamına bu hedef için görev de verebilir. Ancak aynı kişi ve kurumlar hakemlere rakipleri ezin hakkını yiyin demezler! Demezler, gerçekten demezler! "Bu imkanlarla artık becersinler de şampiyon olsunlar" derler.

 

CESUR OLUN, ADİL OLUN

Hakemlere seslenen Başkan Saral; “Sevgili hakem arkadaşlar, bu yüzden sizin korkmanıza gerek yok, yalakalığa hiç gerek yok. Cesur olun, adil olun, kimsenin hakkını kimseye vermeyin. Bizim mücadelemiz aynı şartlarda olmayabilir ama biz de piyon olmayız” ifadelerini kullandı.

Of Ajans

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner15

banner16

banner20

banner19

banner22

banner21