Zorluoğlu ve Revi’den Çapoğlu’na ziyaret

Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu ve İl Başkanı Haydar Revi Of İlçe Başkanlığına atanan Ahmet Çapoğlu’nu ziyaret etti.

Zorluoğlu ve Revi’den Çapoğlu’na ziyaret

Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu, AK Parti Trabzon İl Başkanı Haydar Revi ile birlikte AK Parti Of İlçe Başkanlığına atanan Ahmet Çapoğlu’nu ziyaret etti.

Hayırlı olsun dileklerini ileten Başkanlar Zorluoğlu ve Revi ile bir süre sohbet eden Çapoğlu; “Ak Parti Trabzon İl Başkanımız sayın Haydar Revi, Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanımız sayın Murat Zorluoğlu ve İl Başkan Yardımcımız sayın Kadem Çakıroğlu’nun ilçe başkanlığımızı ziyaretleri bizleri ziyadesiyle mutlu etmiştir. Nazik ziyaretlerinden ötürü kendilerine teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

İl Başkanı Revi ise yaptığı açıklamada; “Önümüzdeki 3 yıl Of ilçe başkanlığımızı yapacak ve AK dava için Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımızın riyasetinde birlikte çalışacak olduğumuz Ahmet Çapoğlu başkanımıza yeni görevinin hayırlı ve başarılı olması temenni ederim. Rabbim muvaffakiyetler nasip eylesin” diye konuştu.

Of Ajans

Yüksel Yaşar

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner81

banner16

banner20

banner22

banner21