Ziraat Bankası Of Şubesi 151.kuruluş yılını kutladı

Herkesin yanında ve hayatında yer alarak "bir bankadan daha fazlası" olan Ziraat Bankasının 151. kuruluş yıl dönümü Of'ta pasta kesilerek kutlandı.

Ziraat Bankası Of Şubesi 151.kuruluş yılını kutladı

Türkiye’nin en büyük Bankası olan Ziraat Bankası’nın kuruluşunun151. Yılı nedeniyle Of Şubesi kuruluş yıldönümü pasta keserek kutladı.

 

En önemli önceliklerinin Of halkının memnuniyeti olduğunu belirten Ziraat Bankası Of Şubesi Müdürü Habib Baltacı; "Çalışma arkadaşlarımızla birlikte tüm vatandaşlarımıza en iyi hizmeti vermenin gayreti içerisindeyiz. Bizleri bu anlamlı günde yalnız bırakmayan sayın Kaymakamımıza ve Belediye Başkanımıza çok teşekkür ederim" dedi. 

 

Of Şube Müdürü nezdinde tüm banka çalışanların 151. yılını kutlayan Of Belediye Başkanı Salim Salih Sarıalioğlu" Geçmişten günümüze en köklü bankalardan birisi olan ve halkımıza her alanda hizmet veren Ziraat Bankamızın tüm çalışanlarını tebrik ediyorum" dedi.

 

Mithat Paşa tarafından 1863 yılında Memleket Sandığı olarak kurulan ve 151 yıldır hizmet veren Ziraat Bankasını ziyaret eden ve tüm çalışanlarını tebrik eden Of Kaymakamı Eren Arslan; "Böyle bir kurumumuzun var olması ülkemiz adına çok gurur verici bir durum. Klasik bankacılık misyonundan ziyade, ülkemizin her yerinde var olmaları ve normal bir bankanın yürütmediği tüm faaliyetleri yürütüyor olmalarından dolayı kendilerini kutluyorum" dedi.

 

Konuşmaların ardından 151.kuruluş yıl dönümü pastası Of Kaymakamı Eren Arslan, Of Belediye Başkanı Salim Salih Sarıalioğlu, Ziraat Bankası Of Şubesi Müdürü Habib Baltacı ve Ziraat Bankası personeli tarafından birlikte kesildi.

Of Ajans

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner81

banner16

banner20

banner22

banner21