Zaferfen’den öğrencilere tercih danışmanlığı

Of Zaferfen Dersanesi, üniversite ve lise tercihi yapacak öğrencilere ücretsiz olarak tercih danışmanlığı yapıyor.

Zaferfen’den öğrencilere tercih danışmanlığı

Of Zaferfen Dersanesi, LYS ve SBS sonuçlarının ardından üniversite ve lise tercihi yapacak öğrencilere ücretsiz olarak tercih danışmanlığı hizmeti sunuyor.

 

Konuya ilişkin açıklama yapan Dersane Müdürü Talha Karabacak; “Bu sene üniversiteye ve liseye giriş sisteminde yapılan değişikliklerden dolayı tercihlerin daha dikkatli ve uzman kontrolünde yapılması gerekiyor. İnternet sitelerindeki tercih robotları ile yapılan tercihler öğrenciye bilgi verir ancak tercihler teslim edilmeden muhakkak bir uzmana gösterilmelidir. Bizler de öğrenci kardeşlerimizin tercihlerine yardımcı olmak amacıyla onlara ücretsiz danışmanlık sunuyoruz. Buj hizmeti dersanemiz öğrencisi olmayan tümöğrencilerimize ücretsiz olarak sunuyoruz” dedi.

 

8 Temmuz’da başlayan üniversite tercihleri 18 Temmuz Perşembe günü sona ererken, lise öğrencileri ise tercihlerini 21 Temmuz Pazar gününe kadar yapabilecekler.

Of Ajans

YORUM EKLE
YORUMLAR
büyükabi
büyükabi - 9 yıl Önce

tebrik ediyorum.diğer dersaneler hatta okullar nerdeyse tercıhlerde öğrencilere yardımcı olmak için asgari ücret kadar fiyat talep ediyorlar.ayrıca sızler kadar uzmanda değiller.bu haber çok flaş bir haber olmalı.

misafir
misafir - 9 yıl Önce

hiç güleceğim yoktu yav. Allah da seni güldürsün.

SIRADAKİ HABER

banner81

banner16

banner20

banner22

banner21