Zafer Fen’den dereceye giren öğrencilere ödül

Of Zaferfen Dersanesi yönetimi, SBS 7 Şampiyonlarını düzenledikleri iftar yemeğinde ödüllendirdi.

Zafer Fen’den dereceye giren öğrencilere ödül
banner71
Of Zaferfen Dershanesi Müdür ve öğretmenleri, 2011 Yılı SBS 7 Sınavında Of’ta ilk 3’e giren öğrencileri ve aileleriyle iftar yermeğinde bir araya geldi.
 
Sahil Tesisleri Ali Usta’da düzenlenen iftar yemeğine SBS 7 de 495.161 puan alarak Of birincisi olan Furkan Yaşar, 491.814 puan alarak Of ikincisi olan Alperen Altunkaya ve öğrencilerin aileleri katıldı.
 
Dershane Müdürü Talha Karabacak 490.662 puan alarak Of üçüncüsü olan Miraç Hacımurtezaoğlu’nun yaylada olması sebebiyle iftara katılamadığını belirterek öğrencilerin aldıkları başarının; çalışma, azim, fedakarlık ve kararlılığın bir ürünü olduğunu belirtti.
 
Zafer Fen Dershanesi olarak, kurulduğu günden bu yana ilçenin eğitim çıtasını yükseltmek adına önemli başarılara imza attıklarını ifade eden Karabacak, "İlçenin eğitimine katkıda bulunmaktan dolayı Zafer Fen Dershanesi olarak büyük mutluluk içerisindeyiz. Öğrencilerimizi, öğretmenlerini ve velilerini kutluyorum''dedi.
Sınavda derece yapan öğrencilerin velileri Yüksel Yaşar ve Oktay Altunkaya, sınava hazırlanmalarında öğrencileri için büyük emek sarf eden okul ve dersane öğretmenlerine teşekkür ettiler.
 
Program sonunda Dersane Müdürü Talha Karabacak, öğrencilere minibook ve çeyrek altın hediye etti.

Haber-Foto: Habib Oganberdi

Of Ajans

YORUM EKLE
YORUMLAR
abdullah abdulkadiroğlu
abdullah abdulkadiroğlu - 10 yıl Önce

güzel ilçemizin isminin eğitimdeki başarılarla anılıyor olması her Of'lu için büyük bir gurur kaynağı.Medeniyetten önce para girdi diye yıllarca dillerde destan olmuş bir kanı inşallah şimdi yıkılıyor. Bu konuda başta eğitim sevdalısı Kaymakam Tuncay Sonel beye,İlçe Milli Eğitim Müdürümüz İsmail Yıldız beye,Şube Müdürlerimiz İdris bey ve Adem Bey omak üzere resmi özel tüm eğitim camiasını tebrik ediyorum.

SIRADAKİ HABER

banner15

banner16

banner20

banner19

banner22

banner21