Zafer Fen 177 öğrenciyi daha üniversiteli yaptı

OF Zaferfen Dersanesi Yönetimi, 2012-2013 sezonunda üniversiteyi kazanan öğrencileriyle pilav gününde bir araya geldi.

Zafer Fen 177 öğrenciyi daha üniversiteli yaptı

Dershanede düzenlenen programa öğrenciler, veliler ve dersane öğretmenleri katıldı. Programda davetlilere yemek ikram edilirken öğrenciler ve aileleri başarılarından dolayı tebrik edildi.

 

Programda konuşan Dersane Müdürü Talha Karabacak ''Bu sene toplam 177 öğrencimiz üniversiteli oldu. İki öğrencimiz Tıp, Bir öğrencimiz Diş Hekimliği, 3 öğrencimiz Hukuk, 5 öğrencimiz Rehberlik ve psikolojik danışmanlık, 2 öğrencimiz Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Bir öğrencimiz Optisyenlik, 29 öğrencimiz İktisat ve işletme, 52 öğrencimiz öğretmenlik, 15 öğretmeniz Kamu Yönetimi, 3 öğrencimiz Hemşirelik, 27 öğrencimiz Mühendislik, 12 öğrencimiz İlahiyat, 10 öğrencimiz Radyo-Tv-Moda ve 15 öğrencimiz de Meslek Yüksek Okulu tercihlerine yerleştiler. Öğrencilerimizin başarısında emeği olan başta aileleri olmak üzere, okullarını, öğretmenlerini ve dersane öğretmenlerimizi kutluyorum. Darısı bu sene sınava girecek öğrencilerin başına” dedi.

 

Karabacak 12.sınıf öğrencilerinin de 19 Ağustos Pazartesi günü itibari ile eğitime başladığını belirtti.

Of Ajans

YORUM EKLE
YORUMLAR
DURSUN SULUKAN.
DURSUN SULUKAN. - 9 yıl Önce

ALLAH ZİHİN AÇIKLIĞI VERSİN İNŞALLAH GELECEK YIL DAHA FAZLA ÖĞRENCİMİZ ÜNİVERSİTELİ OLUR VE EĞİTİMCİLERE İLE ÖĞRENCİLERİMİZE BAŞARILAR DİLERİM.

SIRADAKİ HABER

banner81

banner16

banner20

banner22

banner21