Yüzde yirmiyi verdik, yüzde biri de mi istiyorsunuz

Saadet Partisi Of İlçe Başkanı M.Celal Vahapoğlu destek isteyen Başbakan Erdoğan’a “partinizde yüzde yirmimiz var kalan yüzde biri de mi istiyorsun” dedi.

Yüzde yirmiyi verdik, yüzde biri de mi istiyorsunuz
Saadet Partisi Of İlçe Teşkilat’ının aylık olarak gerçekleştirdiği sohbetli toplantılar Süleyman Akyüz hocanın katıldığı toplantı ile devam etti.
 
Toplantıda konuşan İlçe Başkanı Mahmut Celal Vahapoğlu İstanbul’da yaşanan Gezi parkı olaylarına değindi.
 
Gezi olaylarını dış güçlerin düzenlediğini ve aramıza fitne sokulmak istendiğini belirten Vahapoğlu, “Başbakan da bu olayları siyasi kranta çevirme çabasına girdi. Düzenlediği mitinglerden bizlerden de destek istedi. İçlerinde yüzde yirmi oyumuz var. Partimizde kalan yüzde biri de mi istiyorsun. Daha nasıl destek olalım. Yüzde yirmiden daha büyük destek olur mu” dedi.
 
Partililere sohbet veren Süleyman Akyüz hoca da konuşmasında; “Peygamberimiz döneminde benzer olaylar yaşanmıştır. Bu fitne ve nifak olayları dinimize ve ahlakımıza zarar veriyor. Müslümanlar olarak uyanık olmak zorundayız. Allah’a daha çok sarılmaya ihtiyacımız var. Sünnet ve farz olanın yanında kenetlenmeye şu anda daha çok ihtiyacımız var” diye konuştu.

Of Ajans

YORUM EKLE
YORUMLAR
OFLİ.
OFLİ. - 9 yıl Önce

SAYIN BAŞKAN NE OLDUDA YERİNİZDE DURAMIYORSUNUZ TABİKİ OYULARINIZIN YÜZDE YİRMİSİNİ VERMİŞSENİZ İKTİDARA KALAN BİRİDE VERİNKİ HERKES RAHATLASIN.ZATEN 3 DÖNEM SEÇİMLERİ SİZ VE SİZİN GİBİ OLANLAR ADALET VE KALKINMA PARTİSİNE OY VEREREK İKTİDARA GETİRMEDİNİZMİ LÜTFEN AĞLAMAYIN SİZE OY YOK.

SIRADAKİ HABER

banner81

banner16

banner20

banner22

banner21