YURTKUR Genel Müdürü Albayrak Ballıca'da

YURTKUR Genel Müdürü Oflu Hemşerimiz Hasan Albayrak, ziyaretlerde bulunmak üzere Of’a geldi.

YURTKUR Genel Müdürü Albayrak Ballıca'da
banner71
Ballıcalı olan Albayrak, Ballıca Belediye başkanı Emin Bilgin’i makamında ziyaret ederek bir süre sohbet etti.
 
Of Kaymakamı Tuncay Sonel’in de katıldığı ziyarette Of Havadis’i de inceleyen Albayrak, gazetenin Of için güzel bir çalışma olduğunu belirterek “Gerçekten güzel bir gazete. Bölgemizin sorunlarını ve haberlerinin daha etkin yerlere ulaştırmasına yardımcı oluyor. Çalışanlarını kutluyorum” dedi.

En Güzel Yurdu Of’ta yapıyoruz
Of’ta yapımı devam eden Yurtkur’a ait öğrenci yurdunun yeni eğitim-öğretim sezonuna yetiştirilmesi için çalışmaların yoğun bir şekilde devam ettiğini belirten Albayrak, “En güzel yurdu Of’a yapıyoruz. Memleketimize o kadar ayrımcılığımız olsun. Tüm yurtlarımız güzel ama Of’taki daha güzel olacak. İnşallah üniversitemizde açılıyor. Yurdumuz da yetişecek ve Of üniversitelilerine kavuşacak” dedi.
 
Kredi yurtlar Kurumu Trabzon Bölge Müdürü Haydar Bayrak ve İşadamı Kazım Albayrak’ın da eşlik ettiği Albayrak Kaymakam Sonel ve Başkan Bilgin’le yaptığı sohbetin ardından Ballıca’dan ayrıldı.

Of Ajans

YORUM EKLE
YORUMLAR
fatih seyhan
fatih seyhan - 10 yıl Önce

sayın yurt kur genel müdürü hasan albayrak ve diğerleri memleketimiz olan of ilçesine yatırım yapmakla geç kalmakla beraber yapdıkları ve yapacakları yatırımlar için teşekkür ederim belki politik bir durum olabilir ama nice bürokratlar kendi memleketlerine devletin imkanlarını kullandığı zaman kimse birşey demiyorsa aşırıya kacmadan ve lazım olan yatırımlarında memleketimizde olması güzel olur allah razı olsun hayırlı çalışmalar yapanlardan

SIRADAKİ HABER

banner15

banner16

banner20

banner19

banner22

banner21