Yılmaz ailesinin acı günü

Of Belediyesi Emekli Yazı İşleri Müdürü ve Eski Başkan Vekili, Kızılay Of Şube Başkanı Muhammet Yılmaz son yolculuğuna uğurlandı.

Yılmaz ailesinin acı günü

Of Belediyesi Emekli Yazı İşleri Müdürü, Eski Meclis Üyesi ve Eski Başkan Vekili, Kızılay Of Şube Başkanı Muhammet Yılmaz önceki gün tedavi gördüğü Kanuni Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde vefat etti.

Of Belediyesi Personeli ve Çamlıtepe Mahallesi Muhtarı Ahmet Yaşar Yılmaz ile kardeşleri Mustafa Sait Yılmaz ve İsmail Hakkı Yılmaz’ın babaları olan Muhammet Yılmaz, kalp ve böbrek yetmezliği nedeniyle tedavi görüyordu.

Önceki gün evinde rahatsızlanan Yılmaz, önce Of Devlet Hastanesine, ardından da Kanuni Eğitim ve Araştırma Hastanesine kaldırıldı. Bağırsak düğümlenmesi nedeniyle acil ameliyata alınan Yılmaz, ameliyatın ardından kalp yetmezliği nedeniyle hayata veda etti.

Yılmaz’ın cenazesi Of Çarşıbaşı Camiinde kılınan cenaze namazının ardından Çamlıtepe Mahallesi’ndeki aile mezarlığına defnedildi.

Of Çarşıbaşı Büyük Camii İmam Hatibi İsmail Küçükakyüz hocanın kıldırdığı cenaze namazına Of Kaymakamı Eyüp Fırati Of Belediye Başkanı Salim Salih Sarıalioğlu, Mahalle Muhtarları, Belediye Meclis Üyeleri, Daire Amirleri, Belediye Personelleri ve kalabalık bir topluluk katıldı.

Of Ajans

Güncelleme Tarihi: 18 Temmuz 2020, 17:41

Yüksel Yaşar

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner81

banner16

banner20

banner22

banner21