Yıldız FM’de Of’un spor gündemi yorumlandı

Her Pazartesi Yıldız FM’de yayınlanmakta olan 90+5 Spor programında bu hafta da Ofspor ve Trabzonspor masaya yatırıldı.

Yıldız FM’de Of’un spor gündemi yorumlandı

Yıldız FM Of B Stüdyolarından canlı olarak yayınlanmaya başlanan 90+5 Spor Programında her Pazartesi akşamı Of’un spor gündemi değerlendiriliyor.

 

Gazeteci Ömer Alkan’ın hazırlayıp sunduğu, Genel Yayın Yönetmenimiz Yüksel Yaşar ve Gazeteci Halil Bayram’ın yorumcu olarak katıldığı programın bu haftaki konuğu Ofspor Altyapı Sorumlusu Ömer Alireisoğlu oldu.

 

Trabzonspor ve Süper Lig Maçlarının değerlendirildiği programda Ofspor’un yanı sıra bölge takımlarının da maçları değerlendirildi.

 

Ofspor’un İstanbul’da Eyüpspor karşısında elde ettiği önemli galibiyetini değerlendiren Alt Yapı Sorumlusu Ömer Alireisoğlu, çok önemli bir galibiyet aldıklarını belirterek Ofspor’un kesinlikle küme düşmeyeceğine inandıklarını ifade etti.

 

Eyüpspor galibiyeti nedeniyle Aliresioğlu’nu ve tüm Ofspor camiasını kutlayan Genel Yayın Yönetmenimiz Yüksel Yaşar da yaptığı değerlendirmede Eyüp galibiyetinin önemine değinerek Ofspor’un bu hafta sahasında Yeni Malatyaspor’u da yenmesi halinde ligde kalmayı garanti edeceğini söyledi.

 

Trabzonspor’un tüm Türkiye’ye rezil edildiğini de ifade eden Yaşar, bu saatten sonra ne hocanın ne de yönetimin bu takıma verebileceği hiçbir şey olmadığını belirterek “Oyuncular psikolojik tedaviye alınmalıdır. Bu takımın hocaya da başkana da ihtiyacı olmadan oyuncular kendi başlarına çıkıp azıcık yürekleriyle oynayarak bu takımı ele güne daha fazla rezil etmeden kalan maçlarını kazanmaları gerekir. Yoksa bu saatten sonra ne teknik direktör, ne de yönetim bu takıma hiçbir şey veremez” ifadelerini kullandı.

 

Gazeteci Halil Bayram da yaptığı değerlendirmede Ofspor’un seyirci desteğine ihtiyacı olduğunu belirterek “bu hafta Yeni Malatya maçı öncesinde Ofsporlu futbolcular Of’un esnafını teker teker dolaşarak esnafı maça davet etmelidirler. Yönetim de bu hafta maçı ücretsiz yaparak seyirci desteğini arkasına alarak bu maçı kazanmalıdır” diye konuştu.

Of Ajans

YORUM EKLE
YORUMLAR
rumuz Oflu
rumuz Oflu - 9 yıl Önce

futbol tartışmalarının yarısı dedi kodu, dğer yarası indi görüşler,konuş konuş bir işe yaramaz.Ömer bey bildiğim kadar tasavvuf erbebi birisi.Böyle boş işlerle nasıl vakit gecrirsiniz. Allah için bir şeyler yapın ki yarın mahşerde faydasi olsun. selamlar

Fatih Öztürk
Fatih Öztürk - 9 yıl Önce

Oflu rumuzlu vatandaş insanlar inançlarınıda sosyal yaşantılarınıda size veyahut başkalarına sorma ihtiyacı duymaz.millete akıl vermeyin işinize bakın işinize.

Rumuz Oflu
Rumuz Oflu - 9 yıl Önce

Yorumlara katılırsınız katılmazsınız sizin bileceğinz bir şey. Ama insalar inaçlariyla ve diğer işleriyle alakalı soru sorma ihtiyaci duyarlar.Zira soru sormak bilimin manevelasıdır. Asıl işnize siz bakın

SIRADAKİ HABER

banner81

banner16

banner20

banner22

banner21