Yeşilyurt Ailesinden Of’a 950 kolilik ramazan yardımı

İş yaşamını amsun’da sürdüren Oflu Yeşilyurt ailesi, Of’taki ihtiyaç sahibi vatandaşlara ulaştırılmak üzere 950 koli ramazan yardımı gönderdi.

Yeşilyurt Ailesinden Of’a 950 kolilik ramazan yardımı

Türkiye’nin önemli hayırsever sanayici ailesi olan Yeşilyurt Ailesi, hayır hizmetlerine devam ediyor.

Geçtiğimiz yıl vefat eden cömertliği ve hayırseverliği ile bilinen Yeşilyurt Grup Yönetim Kurulu Başkanı Cemal Yeşilyurt’un ölümünün ardından Yeşilyurt Ailesi hayır faaliyetlerini devam ediyor.

Geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi bu yıl da Of’a ihtiyaç sahiplerine verilmek üzere bir tır dolusu 950 koli ramazan yardım kolisi gönderdi. Yardım kolileri Of Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı ve Of Belediyesi tarafından ihtiyaç sahiplerine dağıtıldı.

Yemişalan Mahallesi Muhtarı Hamza Öztürk yaptığı açıklamada; “Mahallemizin ve Of İlçemizin gurur kaynağı Yeşilyurt Port / Yeşilyurt Demir Çelik Sanayi Liman İşletmeleri'ne mahallemize ve Of’umuza desteklerinden dolayı teşekkür ediyorum. Geçtiğimiz yıl hayatını kaybeden ülkemizin ve bölgemizin değerli hayırsever işadamlarından Cemal Yeşilyurt amcamıza Allah rahmet eylesin. Onun hayır işlerini bıraktığı yerden Yeşilyurt Ailesi hız kesmeden devam ediyor. Halka hizmet konusunda her eserde her zaman olduğu gibi rahmet, mağfiret ve bereket ayı bu ramazanda da Of'umuza bir tır dolusu 950 adet erzak kolisi gönderdiler. Yeşilyurt Port / Yeşilyurt Demir Çelik Sanayi Liman İşletmeleri'ne desteklerinden dolayı teşekkür ediyor, yöneticilerine ve tüm çalışanlarına hayırlı ömürler bereketli bol kazançlar diliyorum.

Of Ajans

Yüksel Yaşar

YORUM EKLE
YORUMLAR
Emine uzun
Emine uzun - 1 yıl Önce

Allah sizden razı olsun.bende 3 çocukla yanlız yaşıyorum ufak oglum 7 yasinda ve rahatsız bezleniyor bende sizden yardım istiyorum zordurumdsyim lütfen destek olun oğlum ilaç kullanıyor diyet yapması lazım evim kira sesimi duyun neolur

SIRADAKİ HABER

banner81

banner16

banner20

banner22

banner21