Yeşilyurt ailesinden 650 kolilik yardım paketi

İş yaşamını Samsun’da sürdüren Oflu Yeşilyurt Ailesi, koronavirüs salgını sürecinde 650 aileye gıda yardımı ulaştırarak önemli bir sosyal sorumluluk örneği sergiledi.

Yeşilyurt ailesinden 650 kolilik yardım paketi

Dünyayı ve ülkemizi etkisi altına alan Koronavirüs salgını nedeniyle yaşanılan zorlu süreç, hayırsever işadamları ve kurumların destekleri ile çok güzel dayanışma örneklerine sahne oluyor.

İş yaşamını Samsun’da sürdüren ve Of başta olmak üzere ülkemizin değişik yerlerinde yaptığı yatırım ve hayırlarla tanınan Oflu Yeşilyurt Ailesi, bu süreçte de yardımseverliklerini gösterdi.

Yeşilyurt Ailesi, yardıma muhtaçlara ulaştırılmak üzere 650 kolilik yardım paketini Vefa Sosyal Destek Ekipleri vasıtasıyla ihtiyaç sahiplerine ulaştırdı.

Yardımları ihtiyaç sahiplerine ulaştıran Vefa Sosyal Destek ekiplerine teşekkür eden Yeşilyurt Grup Yönetimi Onursal Başkanı Cemal Yeşilyurt; “ Ülkemizde ve dünyada yaşanan bu salgın nedeniyle insanlar zor durumda kaldı. Millet olarak bu zor günleri ancak birlik, beraberlik ve dayanışma ruhuyla aşabiliriz. Bu amaçla hazırlamış olduğumuz 650 kolilik yardım paketlerini Of VEFA Sosyal Destek Grupları vasıtasıyla Oflu hemşerilerimize ulaştırdık. Rabbbim ülkemizi ve insanlığı en kısa sürede bu virüs mikrobundan kurtarsın. Yardımların ihtiyaç sahiplerine ulaştırılmasında emeği geçen Of Kaymakamlığı ve Of Belediyesi Of VEFA Sosyal Destek ekiplerine de teşekkür ediyorum. Onlar sayesinde veren el ile alan el buluşturulmuş oldu. Güzel günlere en kısa sürede kavuşmak dileğiyle Allah ülkemizin ve milletimizin yardımcısı olsun” ifadelerini kullandı.

Of Ajans

Güncelleme Tarihi: 06 Haziran 2020, 17:21

Yüksel Yaşar

YORUM EKLE
YORUMLAR
Omer 61
Omer 61 - 2 yıl Önce

Allah razı olsun

SIRADAKİ HABER

banner81

banner16

banner20

banner22

banner21