Yerel Yöneticiler Of’ta buluştu

Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Trabzon İl Müdürlüğü Yerel Yönetimler Şube Müdürlüğü Yetkilileri Of Belediyesini ziyaret ederek başkan yardımcıları ve müdürlerle bir araya geldi.

Yerel Yöneticiler Of’ta buluştu

Çevre Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı Trabzon İl Müdürlüğü Yerel Yönetimler Şube Müdürlüğü Yetkilileri Of Belediyesini ziyaret etti.

Ziyaret kapsamında Yerel Yönetimler Şube Müdürü Gürhan Yaman Şube Yöneticileri Sunay Özşahin ile Alaattin Böyük, Of Belediyesi Başkan Yardımcısı Mehmet Öztürk, Destek Hizmetleri Müdürü Yılmaz Yanık, Yazı İşleri Müdürü Osman Çakmak, Fen İşleri Müdürü Muhammet Yalçınkaya, İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürü Yüksel Yaşar, Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Kenan Akcebe, İmar ve Şehirclik Müdür Vekili Ali Yavuz Saraç, Mali Hizmetler Müdürü Bayram Türk ve Zabıta Müdürü Ömer Saral ile birlikte toplantı düzenlediler.

Toplantıda Yerel Yönetimler Şube Müdürlüğünün çalışmaları ve faaliyet alanlarıyla ilgili Of Belediyesi yöneticilerine bilgiler veren Yerel Yönetimler Şube Müdürü Gürhan Yaman, Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı’nın Belediyelere sunduğu hizmetler konusunda da belediye yöneticilerini bilgilendirdi.

Belediye yöneticilerinin soru ve önerilerini de değerlendiren Müdür Yaman, belediyelerin her türlü sorunlarında kendilerine bilgi ve sorun çözme konularında yardımcı olacaklarının altını çizdi.

Toplantının ardından İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürü Yüksel Yaşar tarafından ağırlanan Müdür Yaman ve beraberindeki yöneticiler, yakın ilgi ve alakaları nedeniyle Of Belediyesi yöneticilerine teşekkür ettiler.

Of Ajans

Yüksel Yaşar

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner81

banner16

banner20

banner22

banner21