Yeniden Refah’tan müdürlere ziyaret

Yeniden Refah Partisi Of İlçe Başkanı Ayaz, yönetim kurulu üyeleri ile birlikte Başhekim Uysal, Emniyet Müdürü Öztabak ve Çamlı Çay Fabrikası Müdürü Öztürk’ü ziyaret etti.

Yeniden Refah’tan müdürlere ziyaret

Yeniden Refah Partisi Of İlçe Başkanı Hüseyin Berekete Ayaz, yönetim kurulu üyeleri ile birlikte bir dizi ziyaret gerçekleştirdi.

Of Devlet Hastanesi Başhekimi Dr Şaban Uysal’ı makamında ziyaret eden Başkan Ayaz ve beraberindekiler, Of İlçe Emniyet Müdürlüğü görevine atanan Recep Öztabak’a da hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.

Başkan Ayaz ve beraberindekiler Çaykur Çamlı Çay Fabrikası Müdürü Ahmet Ersin Öztürk’ü de ziyaret ederek Çaykur Hayrat Çay Fabrikası Müdürü Bülent Reisoğlu ve Müdür Öztürk ile bir süre sohbet ettiler.

Ziyaretler hakkında bilgi veren Başkan Ayaz; “2015 yılından beri sağlık bakımından Of'umuza değer katan değerli insan Başhekim Şaban Uysal hocamızı ziyaret ederek hasbihal ettik. Değerli vakitlerini bize ayıran Hocamıza teşekkürlerimi sunarım. Of'umuzun Emniyet Müdürlüğü görevine atanan değerli insan Recep Öztabak 'a hayırlı olsun ziyaretinde bulunduk. Kendilerine bize göstermiş olduğu ilgi alakadan ötürü şahsım ve teşkilatım adına teşekkürlerimi sunuyorum. Allah zülcelal hazretleri hayırlı görevler yapmayı nasip etsin inşallah. Of Çaykur Çamlı Fabrika Müdürü değerli insan Ahmet Ersin Öztürk beyi ziyaret ettik. Hayrat Fabrika Müdürümüz değerli insan Bülent Reisoğlu bey ve Ersin bey ile birlikte Çaykur ve çayımız hakkında müzakere ve istişarelerde bulunduk. Bize değerli vakitlerini ayırarak göstermiş olduğu ilgi alakadan ötürü müdürümüze şahsım ve teşkilatım adına teşekkürlerimi sunuyorum” ifadelerini kullandı.

Of Ajans

Güncelleme Tarihi: 08 Temmuz 2021, 10:53

Yüksel Yaşar

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner81

banner16

banner20

banner22

banner21