Yeniden Refah Partisinden Of çıkarması

Yeniden Refah Partisi Trabzon İl Başkanı Mustafa Durmuş ve Of İlçe Başkanı Hüseyin Bereket Ayaz, Kaymakam Çiçek, Müftü İspiroğlu, Müdür Kabahasanoğlu ve Of Medya Kurulu Başkanı Keleş'i ziyaret etti.

Yeniden Refah Partisinden Of çıkarması

Yeniden Refah Partisi Trabzon İl Başkanı Mustafa Durmuş ve yönetimi siyasi çalışmalarına ara vermeden devam ediyor.

İl merkezinde yaptıkları çalışmalarının yanı sıra ilçelere de ziyaret gerçekleştiren Durmuş, Of’ta da bir dizi ziyaret gerçekleştirdi.

Başkan Durmuş, yönetim kurulu üyeleriyle birlikte ve Of İlçe Başkanı Hüseyin Bereket Ayaz’ın katılımıyla Of Kaymakamı Hayrettin Çiçek, İlçe Müftüsü Hüseyin İspiroğlu, İlçe Milli Eğitim Müdürü İdris Kabahasanoğlu ve Of Medya Kurulu Başkanı İzzet Keleş'i ziyaret ettiler.

Kurum ziyaretlerinin ardından esnaf ve vatandaşlar ziyaret edilerek dertleri dinlendi.

Başkan Durmuş yaptığı açıklamada; “Pandemi kurallarına dikkat ederek Trabzon’da çalışmalarımıza sabah namazından başlayıp akşam saatlerine kadar devam ediyoruz. Seçim zamanı demeden seçim olacakmış gibi çalışıyor, vatandaşlarımızın dertlerini dinliyoruz. Ziyaretlerimizde vatandaşlarımızdan aldığımız dönütlere baktığımızda halkımızın partimize ve Milli Görüş Davasına büyük teveccühü var. Biz iktidara geldiğimizde Allah’ın izniyle her ile bir fabrika kuracağız. Sadece engellilerin çalışabileceği engellilere ait ürünler üreten fabrika kuracağız. Tamamen yerli imkânlarla Yılda 150 milyar dolar Milli Kaynak Paketlerimizle Erbakan Hocamız döneminde olduğu gibi işçiye, çiftçiye, memura, emekliye ilk fırsatta yüzde elli zam vereceğiz. Oflu kardeşlerimin bizlere göstermiş oldukları misafirperverlik, ilgi ve alakalarından dolayı hassaten teşekkür eder saygı ve sevgilerimi sunuyorum” ifadelerini kullandı.

Of Ajans

Güncelleme Tarihi: 21 Ocak 2021, 03:44

Yüksel Yaşar

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner81

banner16

banner20

banner22

banner21