Yaşar ve Şentürk’ten Başkan Akçiçek’e ziyaret

Doğu Karadeniz Belediyeler Birliği Genel Sekreteri Mehmet Şentürk, Genel Yayın Yönetmenimiz Yüksel Yaşar ile birlikte Kemalpaşa Belediye Başkanı Ergül Akçiçek’i makamında ziyaret etti.

Yaşar ve Şentürk’ten Başkan Akçiçek’e ziyaret

Doğu Karadeniz Belediyeler Birliği’nin Genel Sekreteri Mehmet Şentürk, Of Belediyesi İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürü ve Genel Yayın Yönetmenimiz Yüksel Yaşar ile birlikte Artvin’in Kemalpaşa İlçesi Belediye Başkanı Ergül Akçiçek’i makamında ziyaret etti.

 

Başkan Akçiçek’ten çalışmaları hakkında bilgiler alan Şentürk; “Merkezi Trabzon’da bulunan ve Trabzon’un yanı sıra Artvin, Rize, Gümüşhane, Bayburt, Giresun ve Ordu illerindeki Belediyelerin üyesi olduğu birliğimiz, üye belediyelerimizin yanı sıra üyesi olmayan belediyelerimize yönelik olarak önemli faaliyetler gösteriyor. Özellikle belediye çalışanlarımızın eğitimleri ve mevzuat bilgilendirmeleri konusunda önemli eğitim faaliyetleri gerçekleştiriyoruz. Bu sayede belediyelerimizin vatandaşlara sunduğu hizmetleri daha kaliteli ve daha sağlıklı bir şekilde yerine getirmesine yardımcı oluyoruz. Sayın başkanımız da bu eğitimlerimize zaman zaman iştirak ederek bizleri yalnız bırakmıyor. Bugün de Sayın Başkanımızı makamında ziyaret ederek hem teşekkür etmek istedik, hem de gelecek eğitim faaliyetlerimiz hakkında kendileriyle bilgi alış verişinde bulunduk. Sayın başkanımıza ve değerli belediye çalışanı arkadaşlarımıza misafirperverliklerinden ötürü teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

 

Ziyaret nedeniyle mutlu olduğunu ifade eden Başkan Akçiçek; “Sayın Genel Sekreterimize çok teşekkür ediyorum. Eğitim faaliyetleriyle olsun, mevzuat konularında olsun sürekli olarak bizlere yardımcı oluyorlar. Bu sayede çalışanlarımızın hem moral ve motivasyonlarını güçlendiriyoruz hem de daha kaliteli bir şekilde hizmet sunma fırsatı yakalıyoruz. Destekleri nedeniyle kendilerine teşekkür ediyoruz” diye konuştu.

Of Ajans

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner81

banner16

banner20

banner22

banner21