Yaşar ve Keleş'ten Kaymakam Fırat’a ziyaret

Genel Yayın Yönetmenimiz Yüksel Yaşar ve Yayın Kurulu Üyemiz İzzet Keleş Kaymakam Fırat’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.

Yaşar ve Keleş'ten Kaymakam Fırat’a ziyaret
banner71

1 Aralık 2016 tarihinde yayınlanan kararname ile Şanlıurfa’nın Akçakale Kaymakamlığı görevinden Of Kaymakamlığı görevine atanan Kaymakam Fırat, 16 Aralık’ta görevine başladı.

 

Of Havadis Gazetemizin ve Web Sitemizin Genel Yayın Yönetmeni Yüksel Yaşar, Yayın Kurulu Üyesi İzzet Keleş ile birlikte Of Kaymakamı Eyüp Fırat’ı makamında ziyaret ettiler.

 

Gazete ve çalışmaları hakkında Kaymakam Fırat’a bilgiler veren Yaşar; “10 yıldır gazete ve web sitemizle Of’umuza hizmet vermeye çalışıyoruz. Kamu görevlerimiz nedeniyle gazeteciliğimizi de kamu yararını gözeterek yapıyoruz. Of’umuza sosyal ve kültürel anlamda değer katmaya çalışıyoruz. Eğitim en önceliğimiz ve olmazsa olmazımızdır. Akçakale gibi zor bir görev yerinden yoğunluğu ve zorluğu daha farklı olan bir göreve geldiniz. Of’umuza yapacağınız her katkıda yanınızda olduğumuzu bilmenizi isteriz. Sizlere başarılar diliyoruz. Yeni görevinizin hayırlı olmasını diliyoruz” ifadelerini kullandı.

 

İstanbul’da doğduğunu ve aslen Malatyalı olduğunu belirten Kaymakam Fırat; “Farklı bölgelerde çalıştım ama Karadeniz’e ilk geliyorum. Akçakale’de 4,5 yıldır görev yapıyorum. Bölgedeki sorunlar malumunuz. 100 bini aşkın yerli nüfusun yanı sıra bir o kadar da Suriyeli halk yaşıyor orada. Sokaklarda kalan ve işi gücü olmayan insanlara hizmet vermeye çalıştık. Burada ise daha farklı bir ortam var. İnşallah çalışmalarımızla bizler de bu güzelliklere değer katmaya çalışacağız” diye konuştu.

Of Ajans

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner15

banner16

banner20

banner19

banner22

banner21