Yaşar Osmanoğlu parmağını kopardı

İsmail Yıldırım İlkokulu Müdür Yardımcısı Yaşar Osmanoğlu, odun motoruyla odun keserken talihsiz bir kaza yaşayarak ayak parmağını kesti.

Yaşar Osmanoğlu parmağını kopardı

28 Şubat İlk ve Ortaokulu Müdür Yardımcılığından İsmail Yıldırım İlkokulu Müdür Yardımcılığına atanan ve kısa bir süre önce yeni görevine başlayan Yaşar Osmanoğlu talihsiz bir kaza yaşadı.

 

Hafta sonu tatilinde köyünde odun motoruyla odun keserken, motorun kontrolünü kaybederek ayak parmağını kesti.

 

Talihsiz kazada sol ayak başparmağını komple kesen Osmanoğlu, yakınları tarafından Of Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı. Burada yapılan ilk müdahalesinin ardından Trabzon Yavuz Selim Kemik Hastalıkları Hastanesine sevk edilen Osmanoğlu’nun kopan parmağı, başarılı bir operasyonla yerine dikildi.

 

Hastanede tedavisi süren Osmanoğlu; “Rabbimize şükürler olsun. Daha beteri de olabilirdi. Bizimle yakından ilgilenen Doktorlarımıza ve hastane personeline teşekkür ederim. Ayrıca haber alıp geçmiş olsun dileklerinde bulunan gerek telefon ederek gerekse hastanede ziyaretimize gelen dostlarımıza ve arkadaşlarımıza teşekkür ederim. Bizi hiç yalnız bırakmadılar hepsinden Allah razı olsun” ifadelerini kullandı.

 

Of Havadis ailesi olarak bizler de Yaşar Osmanoğlu hocamıza geçmiş olsun dileklerimizi iletiyor, acil şifalar diliyoruz.

Of Ajans

YORUM EKLE
YORUMLAR
DURSUN SULUKAN.
DURSUN SULUKAN. - 8 yıl Önce

ÇOK GEÇMİŞ OLSUN ALLAH ŞİFA VERSİN.

irfan göktaş
irfan göktaş - 8 yıl Önce

geçmiş olsun hocam Allah şifa versin

murat  küçükibrahimoğlu
murat küçükibrahimoğlu - 8 yıl Önce

değerli dostum yaşar hocama Allah cc şifalar diliyorum büyük geçmiş olsun

murat sert
murat sert - 8 yıl Önce

Allah tez zamanda sıhhat versin hocam

HASAN AKYÜZ
HASAN AKYÜZ - 8 yıl Önce

SAYIN HOCAM GEÇMİŞ OLSUN.RABBİM BETERİNDEN SAKINSIN.

SIRADAKİ HABER

banner81

banner16

banner20

banner22

banner21