Yaşar Çakır’dan Müdür Sandıkçı’ya ziyaret

Gazetemizin Kocaeli Temsilcisi Yaşar Çakır, Sakary İl Milli Eğitim Müdürlüğü’ne atanan Selim Yavuz Sandıkçı’yı ziyaret etti.

Yaşar Çakır’dan Müdür Sandıkçı’ya ziyaret
banner71
Trabzon Milli Eğitim Müdürlüğü görevinde iken Sakarya İl Milli Eğitim Müdürlüğüne atanan Oflu hemşerimiz Selim Yavuz Sandıkçı’ya ziyaretler sürüyor.
 
Gazetemizin kurucularından olan Kocaeli Temsilcimiz Yaşar Çakır da Sandıkçı’yı makamında ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerinde bulundu.
 
Sandıkçı ziyarette yaptığı konuşmada “ziyaretinizden son derece mutlu oldum. Sayın Çakır’la Trabzon’da yaklaşık sekiz yıllık görev süresi içersinde sürekli birlikte olduk. Kendisi Belediyeciliğin yanında uzun dönem gerek Cumapazarı’nda ve gerekse Of Anadolu Lisesi Okul Aile Birliği başkanlıkları döneminde eğitime büyük katkıları olmuştur. Kendisine ayrıca teşekkür ediyorum” dedi.
 
Yaşar Çakır ise yaptığı açıklamada “Trabzon’da uzun süre eğitim camiasında Okul Aile Birliği Başkanlığı görevlerinde bulunmam münasebetiyle Sayın Sandıkçı ile yakın çalışma birlikteliklerimiz oldu. Kendisi bize her konuda yardımcı olmaya çalıştı. Arıca bu hizmetlerinden dolayı kendisine teşekkürü borç biliyorum” dedi.
 
Ziyarete Çakır’a Kocaeli Basın İlan Kurumu İl Müdürü Taka Gazetesi eski Yazı İşleri Müdürü Muharrem Mermertaş ile Sakarya’da öğretmenlik yapan Fıdıkobalı Enver Akturan da eşlik etti.

Of Ajans

YORUM EKLE
YORUMLAR
DURSUN SULUKAN-EMEKLİ KAY.YAZI İŞLERİ MÜDÜRÜ
DURSUN SULUKAN-EMEKLİ KAY.YAZI İŞLERİ MÜDÜRÜ - 9 yıl Önce

SAYIN MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ YAVUZ SELİM SANDIKCIYI MAKAMINDA ZİYARET EDEN YAŞAR ÇAKIR A TEŞEKKÜR EDER YAŞAMINDA MUTLULUKLAR DİLER SEVGİ VE SAYGILAR SUNARIM.

SIRADAKİ HABER

banner15

banner16

banner20

banner19

banner22

banner21