Yaşar Çakır’a geçmiş olsun ziyareti

Genel Yayın Yönetmenimiz Yüksel Yaşar, Of Çaykara yolunda geçirdiği kaza sonucu yaralanan Cumder Başkanı Yaşar Çakır’ı evinde ziyaret ederek geçmiş olsun dileklerini iletti.

Yaşar Çakır’a geçmiş olsun ziyareti

Gazetemizin Kurucularından olan ve Kocaeli Temsilciliğini yürüten, aynı zamanda Kocaeli Körfez Belediyesi Zabıta Amirliğinde görev yapan Cumder Başkanı Yaşar Çakır, Of Çaykara yolunda kullandığı araçla kaza yaptı.

 

Önceki akşam Ballıca Köprüsü mevkiinde meydana gelen kazada kullandığı aracın direksiyon hakimiyetini kaybeden Çakır, şarampole yuvarlandı. Aracın hava yastıklarının açılmasıyla kazayı hafif yaralı olarak atlatan Çakır, yoldan geçen vatandaşların yardımıyla Of Devlet Hastanesine kaldırıldı.

 

Tedavisinin ardından taburcu edilen ve Cumapazarı Mahallesi’ndeki evinde istirahat eden Çakır’ı ziyaret eden Genel Yayın Yönetmenimiz Yüksel Yaşar, geçmiş olsun dileklerini ileterek kendisinden kaza ile ilgili bilgi aldı.

 

Aracın pert olduğu bir kazayı hafif yaralı olarak atlattığı için şükrettiğini belirten Çakır; “Verilmiş sadakamız varmış. Çok şükür önemli bir sorunum yok. Allah bizi sevdiklerimize bağışladı” dedi.

 

Kaza akşamı yağmur nedeniyle görüş mesafesinin düştüğünü ve yolun kayganlaştığını belirten Çakır; “Havanın yağışlı ve yolun karanlık olması nedeniyle üstten aşağıya gelen araçların farları orta refüjdeki bariyerlerden kırılarak geliyordu. Oluşan gölgelerden yoldan karşıya birilerinin geçtiği hissini verdi. Ani fren yapınca ne olduğunu anlayamadım. Yolun kenarındaki kanalın betonuna çarptık. Hava yastıkları beni korudu” ifadelerini kullandı.

 

Bölgede aşırı bir trafik yoğunluğu yaşandığını belirten Genel Yayın Yönetmenimiz Yüksel Yaşar ise yaptığı açıklamada; “Aynı akşam birkaç saat önce aynı mevkiden ben de geçtim. Aynı hissi ben de yaşadım. Araçların ışıklarının refüjden yansıması nedeniyle sanki yoldan karşıya birilerinin geçtiği hissine kapılıyorsunuz. Biraz da kontrolsüz olunca kazalar kaçınılmaz oluyor. Yaz mevsimi nedeniyle bölgede ciddi bir araç yoğunluğu var. Sürücülerimizin biraz daha dikkatli olması gerekiyor. Ayrıca bu yolun aydınlatılması gerekiyor. Karayolları genelde yerleşim yerleri geçişlerini aydınlatıyor. Ancak bu bölgede her yer yerleşim yeri. Üstelik de turizm bölgesi. Of Çaykara yolunun komple aydınlatılması gerekiyor” diye konuştu.

Of Ajans

YORUM EKLE
YORUMLAR
DURSUN SULUKAN.
DURSUN SULUKAN. - 7 yıl Önce

değerli kardeşim geçmiş olsun allah sağlık ve sıhat versin.

Yaşar Çakır
Yaşar Çakır - 7 yıl Önce

Teşekkür ederim Değerli Müdürüm

SIRADAKİ HABER

banner81

banner16

banner20

banner22

banner21