Yardımlar Bakan Bayraktar'a moral verdi

Of Halkının depremzedelere yaptığı yardımlar, Afet Bölgesinde kamp kuran Çevre ve Şehircilik Bakanı hemşerimiz Erdoğan Bayraktar tarafından takdirle karşılandı.

Yardımlar Bakan Bayraktar'a moral verdi
banner71
Of Halkının depremzedelere yaptığı yardımlarını Van’a ulaştıran Of Belediye Başkanı Murat Saral ve beraberindekiler, Depremin ilk anından itibaren bölgede üs kuran Çevre ve Şehircilik Bakanı hemşerimiz Erdoğan Bayraktar’ı Van İl Afet ve Acil Durum Müdürlüğü’nde ziyaret ettiler.
 
Depremin hemen ardından bölgeye giden Bakan Bayraktar, Van İl Afet ve Acil Durum Müdürlüğü’nde adeta kamp kurdu. Koordinasyon Merkezinin başında buluna Bayraktar, hem afetzedelere yapılan yardımların organizasyonunu sağladı, hem de depremin ardından yapılacak çalışmalara öncülük etmeye başladı.
 
Bakan Bayraktar, koordinasyon merkezindeki organizasyon görevinin yanı sıra Erciş ilçesi ve köyleri ziyaret ederek çalışmaları yerinde inceliyor.
 
Yoğun toplantı programlarına rağmen Başkan Saral ve beraberindekilerle görüşen Bakan Bayraktar, Van ve Erciş’te yaşanan deprem nedeniyle yardımlarını esirgemeyerek 2 TIR dolusu malzeme yardımında bulunan Of Halkına teşekkür etti.

Of Ajans

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner15

banner16

banner20

banner19

banner22

banner21