Yakup Türköz'ün Özel Öğrencilerden Kutlu Doğum Programı

Yakup Türköz Özel Eğitim Mesleki Eğitim Merkezi öğrencileri tarafından düzenlenen Kutlu Doğum programı beğeni topladı.

Yakup Türköz'ün Özel Öğrencilerden Kutlu Doğum Programı
Of Cumapazarı Yakup Türköz Özel Eğitim  Mesleki Eğitim Merkezi  öğrencileri tarafından Kutlu Doğum programı düzenlendi.

Of Ali Yeşilyurt İmam Hatip Ortaokulu onferans Salonu'nda düzenlenen program Kur’an-ı  Kerim tilavetiyle başladı. Peygamber Efendimiz (s.a.v) ‘in hayatını anlatan slayt, okul öğrencilerinin okuduğu ilahiler ve sema gösterisi ile son buldu.

En çok ihtiyacımız olan şey birbirimizi sevmektir

Öğrencileri hediyelendirdikten sonra konuşan İlçe Milli Eğitim Müdürü İdris Kabahasanoğlu; “Peygamber Efendimiz şöyle buyuruyor, İman etmedikçe cennete giremezsizin. Birbirinizi sevmedikçe de gerçekten iman etmiş sayılmazsınız. Şu dönemde en çok ihtiyacımız olan şey birbirimizi sevmemizdir” ifadelerinde bulundu.

Ufkunuzu geniş tutun

Of Belediye Başkan Yardımcısı Halil Alireisoğlu; “ Bize düşen görev, Kur’an ve sünnetleri yaşamak, bunu insanlara anlatmaktır. İnşallah sizler de ilerde bu ülkede birer idareci olacaksınız. Ufkunuzu geniş tutun. İlmin temeli şüpheye dayanır diyor alimler. Şüphe edin, hayal edin” diye konuştu.

Programa; Kaymakam Eyüp Fırat, Of Belediye Başkan Yardımcısı Halil Alireisoğlu, İlçe Milli Eğitim Müdürü İdris Kabahasanoğlu, Of MHP İlçe Başkanı Hüseyin Ayaz, amirler, memurlar, öğretmenler ve öğrenciler katıldı.

Foto - Haber : Merve Sezgin

Of Ajans

Merve Sezgin

Site Editörü-Muhabir

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner81

banner16

banner20

banner22

banner21