Yakup Türköz Özel Eğitim öğrenciler eserlerini sergiledi

Yakup Türköz Özel Eğitim Meslek Okulu tarafından düzenlenen yılsonu etkinliğinde öğrenciler tarafından hazırlanan eserler, vatandaşların beğenisine sunuldu.

Yakup Türköz Özel Eğitim öğrenciler eserlerini sergiledi

Cumapazarı Mahallesinde bulunan Yakup Türköz Özel Eğitim Meslek Okulu tarafından düzenlenen yılsonu etkinliğinde öğrenciler tarafından hazırlanan eserler, vatandaşların beğenisine sunuldu.

Serginin açılışını İlçe Milli Eğitim Müdürü İdris Kabahasanoğlu, Ak Parti Of İlçe Başkanı Ahmet Çapoğlu, Okul Müdürü Mustafa Akyıldız birlikte yaptılar. Ardından birbirinden güzel eserin yer aldığı sergi gezildi.

İlçe Milli Eğitim Müdürü İdris Kabahasanoğlu sergi ile ilgili olarak; “Yakup Türköz Özel Eğitim Meslek Okulumuzun açmış olduğu sergide gördüğümüz gerçekten çok güzel ve anlamlı eserler. El emeği eserlerde sanatsal bir anlayışın olması da öğrencilerimizin aldıkları eğitimin ne kadar değerli olduğunu gösteriyor. Üstelik geri dönüşümün öneminin her geçen gün arttığı dönemde geri dönüşümlü ürünlerin kullanılması da okulumuzun çevre hassasiyetini gösteriyor. Emeği geçen başta okul müdürümüzü, öğretmenlerimizi ve öğrencilerimizi tebrik ediyor, başarılar diliyorum.”dedi.

Yakup Türköz Özel Eğitim Meslek Okulu yıl sonu sergisine; İlçe Milli Eğitim Müdürü İdris Kabahasanoğlu, Şube Müdür Hasan Tekke,Of Belediye Başkan Yardımcısı Şevki Saral, Ak Parti Of İlçe Başkanı Ahmet Çapoğlu, Okul Müdürü Mustafa Akyıldız Cumapazarı Muhtarı Hüseyin Saral, öğretmenler, öğrenciler,okul müdürleri ve vatandaşlar katıldı. Yakup Türköz Özel Eğitim Meslek Okulu yılsonu sergisi iki gün açık kalacak.

Of Ajans

Güncelleme Tarihi: 10 Haziran 2022, 00:52

Yüksel Yaşar

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner81

banner16

banner20

banner22

banner21