Yahya Özkök’ten 99 yüz şiiri

Solaklı Fen Lisesi Edebiyat Öğretmeni Yahya Özkök, 99 öğrencisi için yazmış olduğu akrostiş şiir kitabını İlçe Milli Eğitim Müdürü İdris Kabahasanoğlu ve Of Medya Derneği Başkanı İzzet Keleş’e takdim etti.

Yahya Özkök’ten 99 yüz şiiri

Of’un başarılı ve çalışkan öğretmenlerinden Solaklı Fen Lisesi Edebiyat Öğretmeni Yahya Özkök, 99 öğrencisi için akrostiş şiir yazarak kitap haline getirdi.

Şiirler daha önce çalıştığı Of Anadolu Lise ile en son görev yaptığı Solaklı Fen Lisesi öğrencilere hitaben yazılmış. Kapak dizaynını Yakup Türköz Özel Eğitim Meslek Okulu Müdürü Mustafa Akyıldız’ın yaptığı şiir kitabı ilk baskısı 200 adet olarak basıldı.

Şiir kitabıyla ilgili olarak konuşan Yahya Özkök, “2008 yılından beri Of Anadolu Lisesinden başlayıp Solaklı Fen Lisesine kadarki görev süremizdeki ahlaklı davranışlarıyla, saygılı, dürüst, çalışkan, milli ve manevi değerlerde öne çıkmış, başarılı öğrencilerimize hem dua hem de başarı dileklerinde bulunmak adına 99 öğrencimizin adlarına akrostiş şiir yazdık. Şiirlerimiz bir dua, bir başarı dilek ve temennilerinden oluşuyor. Bizde ve çevresinde etki bırakan bu gençlerimize hayatlarında başarılar diliyorum. Kitabımızın okuyucular tarafından samimi karşılık bulmasını umuyorum. Bu yolda teşekkür etmem gereken insanlar var. Öncelikle aileme, sonra Of’a geldiğim 2004 yılından beri her zaman destekleriyle yanımızda olan, bizi cesaretlendiren, çalışma azim ve gayretimizi artıran değerli İlçe Milli Eğitim Müdürüm İdris Kabahasanoğlu hocama, bir zamanlar okul müdürüm olan şimdiki Trabzon İl Milli Eğitim Şube Müdürü Gülsüm Memişkaptanoğlu’na, kitabın kapağının tasarımını yapan Yakup Türköz Özel Eğitim Meslek Okulu Müdürü Mustafa Akyıldız’a ve güzel dilek ve temennilerde bulunan herkese teşekkür ediyorum” diyerek düşüncelerini ifade etti.

99 Yüz Şiiri yazarı Yahya Özkök kitabını tanıtmak ve teşekkür için kitabını imzalayarak Of İlçe Milli Eğitim Müdürü İdris Kabahasanoğlu ve Of Medya Derneği Başkanı İzzet Keleş’e takdim etti.

Of Ajans

Yüksel Yaşar

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner81

banner16

banner20

banner22

banner21