Voleybolda Şampiyon Ulusoy Lisesi

Milli Eğitim Müdürlüğü ve Of İlçe Gençlik ve Spor Müdürlüğünün ortaklaşa yürüttüğü 5. Geleneksel Okul yaz spor oyunlarında Ulusoy Lisesi Voleybolda şampiyon oldu.

Voleybolda Şampiyon Ulusoy Lisesi
banner71

Of İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve Of İlçe Gençlik ve Spor Müdürlüğünün ortaklaşa yürüttüğü 5. Geleneksel Okul Spor Oyunlarının kış oyunları birinci dönem yapılmış dereceye giren takım ve sporcular ödüllendirilmişti.

 

Oyunların yaz spor oyunları bölümü Liseler arası Voleybol Turnuvasıyla başladı. Of Gençlik Merkezi Spor Salonunda yapılan müsabakalar sonucunda dereceye giren takımlar için ödül töreni düzenlendi.

 

Of Gençlik Merkezinde yapılan ödül töreninde İlçe Milli Eğitim Müdürü İdris Kabahasanoğlu turnuva le ilgili

bir konuşma yaptı. Müdür Kabahasanoğlu konuşmasında, “ Turnuvanın düzenlenmesinde önemli gayretleri olan İlçe Gençlik ve spor Müdürü Özcan Demirel beyi, Beden Eğitimi öğretmenlerimizi ve öğrencilerimizi kutluyorum. Bizler eğitimde akademik başarı kadar sosyal, kültürel ve sportif başarıyı da önemsiyoruz. Bu tür faaliyetleri hem özendiriyoruz hem de elimizden geldiğince destekliyoruz. Spor sağlık demek sağlıklı gelecek demektir. Sevgili gençler, spor yaparken ahlakınıza da insanlarla ilişkinize de her daim dikkat etmeniz gerekir. Sizler, bizlerden çok daha güzel imkânlara sahipsiniz. Bunun kıymetini bilin, bu imkânları iyi değerlendirin. Ülkeniz ve milletiniz için çok çalışın. Hem siz kazanın, hem ülkeniz kazansın. Sizlere güveniyor, başarılar diliyorum.” dedi.

 

Liseler arası yaz okul oyunları Voleybol Şampiyonasında şampiyon olan takım HMB Ulusoy MTA Lisesine madalyaları İlçe Milli Eğitim Müdürü İdris Kabahasanoğlu tarafından takdim edildi. İkinci olan takımın madalyaları İlçe Gençlik ve Spor Müdürü Özcan Demirel tarafından üçüncü olan takımın madalyaları kapalı Yüzme Havuzu Tesis Müdürü Recep Ali Çolak tarafından takdim edildi.

 

5. Geleneksel Okul Spor Oyunlarının yaz spor oyunları Liseler arası Voleybol Turnuvasına İlçe Milli Eğitim Müdürü İdris Kabahasanoğlu, İlçe Gençlik ve spor Müdürü Özcan Demirel, Yüzme Havuzu Tesis Müdürü Recep Ali Çolak, Beden Eğitimi öğretmenleri ve öğrenciler katıldı. Ödül töreni toplu fotoğraf çekimi ile sona erdi.

Of Ajans

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner15

banner16

banner20

banner19

banner22

banner21