Vehbi Koç 24 Haziran biletini Of’tan ayırttı

Ak Parti Trabzon Milletvekili 5.sıra adayı Vehbi Koç, seçim çalışmaları kapsamında Of’ta esnaf ziyaretleri esnasında girdiği Uçak Bileti Satış Bayiinde 24 Haziran’da Ankara’ya bilet ayırttı.

Vehbi Koç 24 Haziran biletini Of’tan ayırttı

24 Haziran’da yapılacak olan 27.Dönem Milletvekilliği Genel Seçimlerinde AK Parti’den Trabzon 5.sıra adayı olan Vehbi Koç, seçim çalışmalarına memleketi Of’tan başladı.

 

AK Parti Of İlçe Başkanı Mehmet Hakan Terzioğlu, Of Belediye Başkanı Salim Salih Sarıalioğlu ve partililerle birlikte Of esnafını ziyaret eden Koç’u hemşerileri bağrına bastı.

 

Uçak Biletini 24 Haziran’a Ayırttı

Of’tan çok ümitli olduğunu ve % 90 oranında oy almak istediklerini belirten Koç, “24 Haziran’da Ankara’ya gitmek için uçak biletini Of’tan ayırttım. Hemşerilerimiz bizi bağrına bastı. İnşallah bu coşku ve heyecan 24 Haziran’da sandığa yansıyacak. Sayın Cumhurbaşkanımıza her zaman en yüksek şekilde destek veren Of, bu kez hem Cumhurbaşkanımıza, hem AK Partimize hem de Cumhur İttifakımıza tam destek verecektir” diye konuştu.

 

Of bu sefer Türkiye birincisi olacak

Esnafları tek tek el sıkışan ve sohbet eden Koç; “Oflunun olmadığı hiçbir yer yok. Diğer ilçeler bizim kadar rahat değiller. Ben Of’ta % 90 oranında oy bekliyorum. Sayın Bakanımız Süleyman bey kadar olamasak bile inşallah onu Of’ta aratmayacağız. Of bu sefer hemşerilerimin destekleriyle Türkiye birincisi olacak. Of % 90’ı görürse Ak Parti de Trabzon’da 6-0 yapar” diye konuştu.

Of Ajans

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner81

banner16

banner20

banner22

banner21