Vali Öz Of’ta yatırımları inceledi

Trabzon Valisi Abdil Celil Öz, Of’ta yapımı devam eden Gençlik Merkezi, Kapalı Yüzme Havuzu ve Of Anadolu Lisesi’nin inşaatlarını ziyaret ederek çalışmalar hakkında bilgi aldı.

Vali Öz Of’ta yatırımları inceledi
banner71

Trabzon Valisi Abdil Celil Öz, beraberinde İl Emniyet Müdürü Murat Köksal, İl Milli Eğitim Müdürü Hızır Aktaş ve diğer katılımcılarla birlikte Of’ta bir dizi ziyarette bulundu.

 

İlk ziyaretini İlçe Kaymakamlığına yapan Vali Öz ve beraberindeki heyeti Kaymakam Eren Arslan, Of Belediye Başkanı Salim Salih Saraılaioğlu, Ak Parti Of İlçe Başkanı Mehmet Hakan Terzioğlu ve daire amirleri karşıladı. Kaymakamlık Makamında Kaymakam Arslan’dan çalışmalar hakkında bilgiler alan Vali Öz, daha sonra Of Belediyesini ziyaret etti.

 

Başkan Sarıalioğlu, Meclis Üyeleri ve belediye çalışanları tarafından karşılanan Vali Öz, Başkan Sarıalioğlu’ndan da belediyenin çalışmaları hakkında bilgiler aldı.

 

Of’ta yapımı devam eden Gençlik Merkezi, Kapalı Yüzme Havuzu ve Of Anadolu Lisesi’nin inşaatlarını ziyaret ederek incelemelerde bulundu.

 

Vali Öz daha sonra Of Kaymakamlığı, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, Of Halk Eğitimi Merkezi, Of Rehberlik ve Araştırma Merkezi ve Genç Aydınlar Derneği tarafından Kız Çocuklarının Okula Devam Oranını Artırılması amacıyla hazırlanan “Kozadan Kelebeğe” projesinin tanıtım toplantısına katıldı.

Of Ajans

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner15

banner16

banner20

banner19

banner22

banner21