Vali Öz Of’ta gece mesaisinde

Trabzon Valisi Abdil Celil Öz, Of Kaymakamlığı ve Of Belediye Başkanlığını ziyaret ederek Kaymakam Arslan ve Başkan Saral’dan ilçe ve çalışmalar hakkında bilgiler aldı.

Vali Öz Of’ta gece mesaisinde

İlçe ziyaretlerini sürdüren Trabzon Valisi Abdil Celil Öz, beraberindeki İl Özel İdaresi Genel Sekreteri İbrahim Kul ve İl Müdürleri ile Of İlçesini ziyaret ederek Kaymakam Eren Arslan ve Belediye Başkanı Murat Saral’dan ilçe ve çalışmaları hakkında bilgiler aldı.

 

Akşam saatlerinde Of’a gelen Vali Öz, ilk ziyaretini İlçe Kaymakamlığına yaptı. Kaymakamlık girişinde Kaymakam Arslan, Garnizon Komutanı Yüzbaşı Neşet Daler, İl Genel Meclisi Üyeleri ve daire amirleri tarafından karşılanan Vali Öz, kaymakamlık makamında kaymakam Arslan’dan Of ve Of’ta yapılan yatırımlar hakkında bilgiler aldı.

 

Kaymakamlık ziyaretinin ardından Of Belediyesi’ni ziyaret eden Vali Öz, Başkan Murat Saral’dan belediye çalışmaları ve projeleri hakkında bilgiler aldı. Başkan Saral tarafından zemzem ve hurma ikram edilen Vali Öz, hac görevini ifa eden Başkan Saral’ı kutladı.

 

Vali Öz ve beraberindekiler ziyaretlerin ardından geç saatlerde Of’ta ayrıldılar.

Of Ajans

YORUM EKLE
YORUMLAR
azizseyfi
azizseyfi - 9 yıl Önce

evet bu başakn beceiyor bu işleri....iş yapana tanıtımını da yapar..yapması lazım siyeset bu....devam yola başkannn

bürokrat.
bürokrat. - 9 yıl Önce

değerli hemşerilerim daha bürokrası yok her yerde siyaset var vali kaymakam ve daire amirleri nereye giderse iktidar partisinin elemanları yanlarında eyvallah.

Bürokrat'a
Bürokrat'a - 9 yıl Önce

bürokrasi yok siyaset var diyorsun ama bakıyorum fotoğraflara siyasilerden kimseyi göremiyorum. İlçe Başkanı bile yok. İl Genel Meclisi Üyeleri var sadece. Onların da siyasi olmadığını bilmeli bir bürokrat bence

SIRADAKİ HABER

banner81

banner16

banner20

banner22

banner21