Vahapoğlu ve Ulusal ailelerinin acı günü

Saraçlı Mahallesi’nden merhum Sabri Vahapoğlu eşi Hatice Vahapoğlu ile Çamlıtepe Mahallesi’nden merhum Tufan Ulusal oğlu Ahmet Hamdi Ulusal son yolculuğuna uğurlandı.

Vahapoğlu ve Ulusal ailelerinin acı günü

Of’un Saraçlı Mahallesi sakinlerinden merhum Sabri Vahapoğlu eşi Hatice Vahapoğlu ile Çamlıtepe Mahallesi sakinlerinden merhum Tufan Ulusal oğlu Ahmet Hamdi Ulusal vefat etti.

Saadet Partisi Of İlçe Eski Başkanı merhum Mahmut Celal Vahapoğlu ile Taşhanpazarı esnaflarından Ali Kemal Vahapoğlu’nun anneleri, Yılmaz ve İbrahim Vahapoğlu kardeşlerin ablası, Ballıca Kur’an Kursu Yöneticisi Vahap Vahapoğlu’nun babaannesi olan Hatice Vahapoğlu tedavi gördüğü hastanede hayata veda etti.

Çamlıtepe Mahallesi sakinlerinden merhum Tufan Ulusal’ın oğlu, Zafer Ulual’ın babası Ahmet Hamdi Ulusal da hayatını kaybetti.

Hatice Vahapoğlu ile Ahmet Hamdi Ulusal’ın cenazeleri Cuma Namazını mütakip Of Çarşıbaşı Camii önünde kılınan cenaze namazlarının ardından mahallelerindeki aile mezarlıklarında toprağa verildiler.

Of Çarşıbaşı Camii İmam Hatibi İsmail Küçükakyüz hocanın duasını yaptırdığı ve Vahap Vahapoğlu hocanın kıldırdığı cenaze namazına Of Müftüsü Hüseyin İspiroğlu, Saadet Partisi Trabzon İl Başkanı Cevat Kurt, Siyasi Parti İlçe Başkanları, Daire Amirleri, Of esnafı ile Vahapoğlu ve Ulusal ailesinin yakınları katıldı.

Of Ajans

Yüksel Yaşar

YORUM EKLE
YORUMLAR
Ali Tural
Ali Tural - 2 ay Önce

Allah rahmet eylesin.Mekanları Cennet olsun inşAllah

SIRADAKİ HABER

banner81

banner16

banner20

banner22

banner21