Vahapoğlu; Kendi belediyelerine de güvenmiyorlar

Saadet Partisi Of İlçe Başkanlığının Kasım Ayı İlçe Divan Toplantısında konuşan Başkan Vahapoğlu, Ak Parti Hükümetinin kendi belediyelerine de güvenmediğini ifade ederek, her zamankinden daha fazla Milli Görüş Belediyeciliğine ihtiyaç olduğunu söyledi.

Vahapoğlu; Kendi belediyelerine de güvenmiyorlar

Saadet Partisi Of İlçe Teşkilatının aylık mutat olarak düzenlediği ilçe divan toplantısının bu ayki ana gündemi yerel seçimler oldu.

 

Geniş katılım ile gerçekleştirilen ilçe divan toplantısında konuşan Saadet Partisi Of İlçe Başkanı M.Celal Vahapoğlu, Ak Parti Hükümetinin kendi belediyelerine de güvenmediğini ifade ederek, her zamankinden daha fazla Milli Görüş Belediyeciliğine ihtiyacı olduğunu söyledi.

 

Yolsuzluk, rüşvet, hırsızlık, ahlaksızlık vb. bütün olumsuzlukların son 16 yılda hızla arttığını sözlerine ekleyen Vahapoğlu, "Toplumun bütün kesimlerini kapsayan ve her vatandaşın çekinmeden ifade ettiği yolsuzluk, rüşvet, hırsızlık, ahlaksızlık vb. sorunların ayyuka çıktığı ve normalleştiği günümüzde Milli Görüş anlayışına sahip bir belediyeciliğe nefes ihtiyacımız gibi muhtaç olduğumuzu bilmemiz gerekiyor" dedi.

 

Ekonomi konusuna da değinen Vahapoğlu, "Doların bahane gösterilerek neredeyse her ürünün zamlandığı günümüzde, hükümet yetkilileri vatandaşın kemer sıkmasını beklerken, kendileri lüks ve israf yaşantısından geri durmuyorlar" diyerek vatandaşın kemerinde sıkacak delik kalmadığını ifade etti.

Of Ajans

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner81

banner16

banner20

banner22

banner21