Ummanlı televizyoncular Of Natural Bazaar'da

Umman'da ulusal yayın yapan televizyon kanalından bir grup basın mensubu, Trabzon, Rize ve Artvin’de çekim yapmak üzere geldikleri Of’ta Of Natural Bazaar’ı ziyaret etti.

Ummanlı televizyoncular Of Natural Bazaar'da

Ortadoğu ülkelerinden Umman'da Ulusal yayın yapan televizyon kanalından bir grup basın mensubu, Trabzon'da faaliyet gösteren Turizm Seyahat Acentası Yolcu Tur koordinesinde, Karadeniz'in güzelliklerini ülkelerine tanıtmak amacı ile Trabzon, Rize ve Artvin illerini ziyaret etti.

 

Karadeniz’in tarihi yerlerini ve doğal güzelliklerini kameraya alan ve fotoğraflayan televizyon ekibi, Of Çaykara Uzungöl Yolu üzerinde Natural ürünlerin satıldığı Turistik AVM ve Dinlenme Tesisi Of Natural Bazaar'ı da ziyaret ettiler.

 

Nüfusu 5 Milyona yaklaşan Umman'a Türkiye'yi ve Karadeniz’i tanıtmayı amaçlayan basın mensupları; ilgi, alaka ve misafirperverliklerinden dolayı Trabzon Yolcu Tur ve Of Natural Bazaar yetkililerine teşekkür ettiler.

 

Ziyaretle ilgili Of Natural Bazaar Şefi Özcan Köse yaptığı açıklamada, misafirleri tesislerinde ağırlamaktan duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

 

Köse; "Karadeniz Bölgemize ve Uzungöl'e yaz sezonunda Ortadoğu ülkelerinden ciddi sayıda misafir gelmekte ve mutlaka tesisimize uğramaktadırlar. Biz tesisimize gelen turistleri müşteri olarak değil, misafir olarak görmekteyiz. Tesisimizden memnun ayrılan her misafirin ülkelerine gittiğinde, hem tesisimizin, hem Karadeniz Bölgemizin ve hem de Ülkemizin doğal olarak tanıtımını yaptıklarının bilincindeyiz. Bu tip ziyaret ve tanıtımlar Karadeniz Bölgemizde kış turizminin daha da gelişmesini sağlayacaktır. Bu vesile ile Ummanlı misafirlerimize ve Trabzon Yolcu Tur Acenta yetkililerine tekrardan teşekkür ediyorum” dedi.

 

Basın mensuplarının Of Natural ziyareti, hediyeleşme ve hatıra fotoğrafı çekimi ile sona erdi.

Of Ajans

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner81

banner16

banner20

banner22

banner21