Ulusoy’dan Of Belediyesi ve Of Medya Derneği’ne ziyaret

Ak Parti’den Trabzon Milletvekili Aday Adayı olan Prof. Dr. Ahmet Ulusoy Of Belediye Başkanı ve Of Medya Derneğini ziyaret etti.

Ulusoy’dan Of Belediyesi ve Of Medya Derneği’ne ziyaret

7 Haziran’da yapılacak olan 25.Dönem Milletvekili Genel Seçimlerinde Ak Parti’den Trabzon Milletvekili Aday Adayı olan Prof. Dr. Ahmet Ulusoy, ziyaret turlarına Of’tan başladı.

 

Of Belediye Başkanı Salim Salih Sarıalioğlu ve Of Medya Derneğini ziyaret eden Prof. Dr. Ulusoy, adaylığı ve çalışmaları hakkında bilgiler verdi.

 

İlk ziyaretini Of Belediyesine gerçekleştiren Ulusoy, Belediyede Başkan Sarıalioğlu, Başkan Yardımcısı Halil Alireisoğlu ve Belediye Meclis Üyeleri tarafından karşılanan Ulusoy; “Yaptığımız istişareler sonucunda aday olmaya karar verdim. Kısa sürede aldığım olumlu tepkileri görünce iyi ki görevimden istifa ettim ve aday oldum diyorum” dedi.

 

Başkan Sarıalioğlu da yaptığı açıklamada Ulusoy’a adaylığı için başarılar diledi.

 

Belediyenin ardından Of Medya Derneğini ziyaret eden Ulusoy, Dernek Başkanı Yüksel Yaşar ve Dernek Yöneticileriyle sohbet etti.

 

Of Medya Derneğini yakından takip ettiğini belirten Ulusoy; “Of Derneğinin kuruluşunda biz de görev aldık. O zaman çıkartmış olduğumuz bir dergimiz vardı. Derginin hazırlanmasında aktif olarak görev aldığımdan yapmış olduğunuz görevin zorluklarını iyi biliyorum. Güzel bir birliktelik oluşturmuşsunuz. Of’ta bu işleri başarmak kolay değildir. Sizleri kutluyorum” diye konuştu.

 

17 yaşına kadar Of’ta yaşadığını ifade eden Ulusoy; “1962’den 1979’a kadar Of’un cadde ve sokaklarını adım adım dolaştık. Çayspor’da top oynadık. Sonra Üniversite hayatı nedeniyle Trabzon’da yaşamaya başladık. Üniversitede çeşitli kademelerde yöneticilik yaptığım için Üniversite camiasını iyi tanıyorum. Köşe yazarlığım nedeniyle basın camiasıyla da yakın diyaloglarım var. Trabzon şehrini iyi tanıyorum. Yönetimler artık merkezden değil, yerelden yapıldığı için yereli iyi bilmek avantajlı oluyor. Halkımıza ve milletimize faydalı hizmetler sunabileceksek Allah bize o mevkileri nasip etsin” diye konuştu.

 

Derneğin amacı ve çalışmaları hakkında Prof. Dr. Ulusoy’a bilgiler veren Dernek Başkanı Yüksel Yaşar; “Amacımız bir sivil toplum düşüncesiyle siyasileri ve idarecilerin eksikliklerini, şehre ve topluma sunulabilecek faydalı çalışmaları kamuoyuyla paylaşmak ve insanları çalışmalar hakkında doğru ve objektif bir biçimde bilgilendirmektir. Bu amaçla gazete ve internet sitelerimizde birbirlerimize rakip olduğumuz arkadaşlarımızla aynı dernek çatısı altında aynı doğruları birlikte düşünebiliyoruz. Bu da Of’umuza katkı sağlıyor. Siyasilerimizin de bu süreçte bizleri ziyaret etmesi fikir ve düşüncelerini bizlerle paylaşması da bunun güzel bir örneğidir” ifadelerini kullandı.

 

Başkan Yaşar ve Dernek Yöneticileri Ulusoy’a adaylığının Hayırlı olmasını dilediler.

Of Ajans

YORUM EKLE
YORUMLAR
DURSUN SULUKAN.
DURSUN SULUKAN. - 7 yıl Önce

DEĞERLİ HEMŞERİM VE KARDEŞİM ALLAH HAYIRLISINI VERSİN.SAĞLIK VE MUTLULUKLAR DİLERİM.

SIRADAKİ HABER

banner81

banner16

banner20

banner22

banner21