Ulusoy TL, EML ve ADL, yılsonu sergisiyle veda etti

HMB Ulusoy Teknik Lisesi, Endüstri Meslek Lisesi ve Denizcilik Anadolu Meslek Lisesi, düzenlediği yılsonu sergisi ile sezonun finalini yaptı.

Ulusoy TL, EML ve ADL, yılsonu sergisiyle veda etti
banner71
Hacı Mehmet Bahattin Ulusoy Teknik Lisesi, Endüstri Meslek Lisesi ve Denizcilik Anadolu Meslek Lisesi, düzenlediği yılsonu sergisi ile yıl boyu yapılan çalışmalarını sergiledi.
 
Okulun Kapalı Spor Salonu’nda düzenlenen sergi için açılış programı düzenlendi. Of Kaymakamı Tuncay Sonel, İlçe Milli Eğitim Müdürü İsmail Yıldız, Okul Aile Birliği Başkanı Mehmet Öztel ve Okul Müdürlerinin katıldığı törende konuşan Okul Müdürü Süleyman Gümüş, sezon boyu yapılan çalışmalarda emeği geçen İdareci, öğretmen ve öğrencilerini kutladı.
 
Programda düzenlenen çeşitli yarışmalarda okula başarı kazandıran öğretmen ve öğrencilere belgelerini Kaymakam Tuncay Sonel verirken, Okul Aile Birliği Başkanı Mehmet Öztel de okula yaptığı katkılar nedeniyle Kaymakam Sonel’e bir plaket verdi.
 
Törenin ardından sergi açılışı yapıldı. Kaymakam Sonel ve beraberindekiler, sergileri gezerek öğrencilerin projeleri ile yakından ilgilendiler ve öğrencilerden bilgi aldılar.

Of Ajans

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner15

banner16

banner20

banner19

banner22

banner21