Ulusoy Lisesi’nden öğretmenler günü kutlaması

Of Hacı Mehmet Bahattin Ulusoy Anadolu Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Okul Aile Birliği tarafından düzenlenen etkinlikle Öğretmenler Günü kutlandı.

Ulusoy Lisesi’nden öğretmenler günü kutlaması

24 Kasım Öğretmenler Günü Of’ta düzenlenen çeşitli etkinliklerle kutlandı. Of’un önemli eğitim-öğretim kurumlarından biri olan Of Hacı Mehmet Bahattin Ulusoy Anadolu Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Okul Aile Birliği düzenlediği etkinlikle bu yıl da öğretmenleri buluşturdu.

 

Okul Aile Birliği tarafından geleneksel hale getirilen etkinlik kapsamında okul aile birliği üyeleri ile idareci ve öğretmenleri Of Sahil Oguzhan Restoranda buluştu.

 

Yemek ikramının ardından çay içip sohbet eden idareci ve öğretmenlerin gününü kutlayan Okul Aile Birliği Başkanı Mehmet Hacıkerimoğlu; “Öğretmenler gününüz kutlu olsun. Bu davete icabet ettiğiniz için hepinize teşekkür ederim. Sizler bizim için, ülkemizin geleceği olan öğrencilerimiz için çok önemlisiniz. Allah sizlerden razı olsun. Böyle gayretli, fedakar ve başarılı bir kadromuz olduğu için çok mutluyuz. Gelecek sene bizim süremiz doluyor. Bu bizim belki de son öğretmenler gününde bir araya gelişimiz. Şimdiden hakkınızı helal edin” dedi.

 

Okul Müdürü İbrahim Danışmaz da yaptığı açıklamada; “ Öncelikli olarak öğretmenler gününüz kutlu olsun. Sizin gibi fedakar, çalışkan ve özverili bir kadroyla çalıştığım için kendimi çok şanslı hissediyorum. Sizinle birlikte çok güzel şeyler başardık. Benim de başka bir okula tayinim olması muhtemel olduğu için belki de bu sizinle geçirdiğim son öğretmenler günü kutlamasıdır. Bu nedenle hakkınızı helal edin. Görev gereği nereye gitsem de kalbim hep sizinle olacaktır. Çalışmalarınızdan dolayı hepinize teşekkür ediyorum. Rabbim daha nice sağlıklı, mutlu ve huzurlu ömürler nasip etsin” ifadelerini kulandı.

 

Yemek ve sohbetin ardından öğretmenlere günün anısına hediyeler taktim edilerek program sona erdi. 

Of Ajans

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner81

banner16

banner20

banner22

banner21