Ulusoy Lisesi’nde tiyatrolu ve şiirli mezuniyet şöleni

Ulusoy Lisesi’nin yılsonu mezuniyet programında öğrenciler tarafından hazırlanan şiir, şarkı ve tiyatro gösterileri davetlilere eğleneli bir gece yaşattı.

Ulusoy Lisesi’nde tiyatrolu ve şiirli mezuniyet şöleni

2013-2014 eğitim öğretim yılının son haftası, okulların yılsonu etkinliklerine sahne oldu. Of’ta eğitim veren çok sayı da okul, düzenlediği yılsonu etkinlikleri ile öğrenci ve velileri buluşturdu.

 

Ulusoy Endüstri Meslek Lisesi ve Anadolu Teknik Lisesi de düzenlediği mezuniyet gecesiyle davetlilere hoş anlar yaşattı.

 

Programın açılış konuşmasını yapan Okul Müdürü İbrahim Danışmaz mezun öğrencilere seslendi. Danışmaz; “Sevgili gençler, dört yılın sonuna geldiniz. Burada öğrendiklerinizin hayatınızda sizlere çok şeyler katacağına inanıyorum. Yarınımız olan sizleri seviyor ve sizlere güveniyoruz. Bugün olduğu gibi yarında kapımız ve gönlümüz sizlere açık olacaktır. Size hayat boyu başarılar diliyorum” ifadelerini kullandı.

 

Öğrencilerin Türk edebiyatının önemli şairlerinden birbirinden güzel şiirler okumasının ardından başarılı öğrencilere ve okulun bölüm birincilerine ödüller taktim edildi.

 

Ödül töreninin ardından müzik ve eğlence bölümüne geçildi. Öğrencilerin seslendirdiği şarkıların ardından yine öğrenciler tarafından hazırlanan tiyatro sahne aldı.Birbirinden güzel bölümlerin yer aldığı tiyatro gösterisi davetliler tarafından bol bol alkış aldı.

 

Programın son bölümünde öğrenciler Okul Müdürü İbrahim Danışmaz, idareci ve öğretmenlerinin ellerinden diplomalarını alarak keplerini fırlattılar.

 

Programa Of Belediye Başkan Yardımcısı Halil Alireisoğlu, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Adem Gündüz, Of Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Attila Sarıalioğlu, Okul Aile Birliği Başkanı ve MHP Of İlçe Başkanı Mehmet Hacıkerimoğlu, Of Medya Derneği Başkanı yüksel Yaşar, Okul Müdürleri, Öğretmenler, öğrenciler ve veliler katıldı.

Of Ajans

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner81

banner16

banner20

banner22

banner21