Ulusoy Lisesi teniste kızlarda ve erkeklerde derece yaptı

Ulusoy Anadolu ve Endüstri Meslek Lisesi Trabzon’da yapılan liseler arası kort tenisi turnuvasında erkelerde ikincilik elde ederken kızlarda ise üçüncü oldu.

Ulusoy Lisesi teniste kızlarda ve erkeklerde derece yaptı

Liseler arası spor müsabakalarında başarılarıyla adından sürekli bahsettiren Of’un köklü eğitim kurumlarından Ulusoy Anadolu ve Endüstri Meslek Lisesi, Trabzon’da yapılan liseler arası kort tenisi turnuvasında bu sene de geleneği bozmadı.

 

Erkeklerde takım halinde il 2.si olan Ulusoy Lisesi, Kızlarda ise il 3. olarak başarılarını bu yıl da sürdürdü.

 

Kanuni Anadolu Lisesi ve Affan Anadolu Lisesi ile aynı gurupta yer alan Ulusoy Anadolu ve Endüstri Meslek Lisesi, gruptan 2. olarak çıkarak yarı finalde Akçaabat Anadolu Lisesi’ni yenerek finale çıktı.

 

Finalde Kanuni Anadolu Lisesi’ne yenilen Ulusoy Anadolu ve Endüstri Meslek Lisesi, turnuvayı ikincilikle bitirdi.

 

Ulusoy Anadolu ve Endüstri Meslek Lisesi’nin kort tenisi kız takımı ise Tevfik Serdar Anadolu Lisesi, Akçaabat Anadolu Lisesi ve İMKB Anadolu Lisesi’nin yer aldığı gruptan ikinci olarak çıktı.

 

Yarı finalde Yavuz Sultan Selim Anadolu Lisesine yenilen Ulusoy Anadolu ve Endüstri Meslek Lisesi’nin kort tenisi kız takımı, üçüncülük maçında Affan Anadolu Lisesini yenerek Trabzon Kızlar kort tenisinde liseler arasında üçüncü oldu.

 

Trabzon Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından organize edilen Tenis Okul Sporları Gençler tenis müsabakalarında dereceye giren sporculara ödüllerini Trabzon Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Spor Şube Müdürü Birdal Öztürk verdi.


Of Ajans

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner81

banner16

banner20

banner22

banner21