Türkyılmaz ailesinin mutlu günü

Kıyıboyu Camii İmam Hatibi Mehmet Türkyılmaz’ın oğlu Yasir Türkyılmaz, Beyzanur Türkyılmaz ile evlendi.

Türkyılmaz ailesinin mutlu günü

Düğün programlarındaki sunumlarıyla Of halkının yakından tanıdığı Kıyıboyu Camii İmam Hatibi Mehmet Türkyılmaz bu kez oğlu Yasir Türkyılmaz’ı evlendirdi.

Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nde Araştırma Görevlisi olarak görev yapan Yasir Türkyılmaz, İnşaat Mühendisi Beyzanur Türkyılmaz hayatını birleştirdi.

Of Sahil Hasbahçe tesislerinde düzenlenen düğün törenine; akademik, sağlık, hukuk, diyanet camiasından kalabalık davetli katıldı.

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, Trabzon Valisi İsmail Ustaoğlu, Ordu Valisi Tuncay Sonel, Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu, Sağlık Bilimleri Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Cevdet Erdöl, Ak Parti Trabzon Milletvekilleri Salih Cora, Muhammet Balta, Adnan Günnar ve Bahar Ayvazoğlu ile TOKİ Başkanı Ömer Bulut’un mesaj ve çelenk gönderdiği düğün, ikram ve takı faslının ardından kesilen pasta ile sona erdi.

Of Ajans

Yüksel Yaşar

YORUM EKLE
YORUMLAR
Mehmet Türkyılmaz
Mehmet Türkyılmaz - 2 yıl Önce

Ofumuzda ve bölgemizde birçok haberi Of Havadis gazetesinden duyuyor ve öğreniyoruz düğün oluyor arayıp hayırlı olsun diyoruz cenaze haberini duyunca arayıp baş sağlığı veriyoruz hasta haberlerinde geçmiş olsun dileklerimizi iletiyororuz. Bu komşuluk görevi ve ibadettir.Bu hizmete aracı olan Of havadis gazetesi ve çalışanlarına tekrar teşekkür ederim.Bizim müslüman olarak of havadisin veya bir başkasının yağına peynirine ihtiyacımız yoktur.Sadece Allahın rizasına ihtiyacımız var halka hizmet eden tüm basın mensuplarına tekrar teşekkür ederim.

Mehmet Türkyılmaz
Mehmet Türkyılmaz - 2 yıl Önce

Milyonlarca insan tarafından okunan of havadis gazetesinin tüm çalışanlarına başta Yüksel Yaşar ve İzzet Keleş müdürlerime şükranlarımı arz ediyorum

Yunus Akgül
Yunus Akgül - 2 yıl Önce

Allah Mesut ve bahtiyar eylesin bir ömür boyu mutluluklar diliyorum

oflu
oflu - 2 yıl Önce

şu yağcılıklar olmasa ne olurdu bırakın yalakalıkları millet acından ölüyor

SIRADAKİ HABER

banner81

banner16

banner20

banner22

banner21