Trabzon’un Oda ve Borsa yöneticileri Of’ta buluştu

Of Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Erdal Saral ve yönetim kurulu üyeleri Trabzon’da faaliyet gösteren Ticaret ve Sanayi Odası ve Trabzon Ticaret Borsası Başkan ve Yöneticilerini Of’ta ağırladılar.

Trabzon’un Oda ve Borsa yöneticileri Of’ta buluştu

Trabzon’da faaliyet gösteren Ticaret ve Sanayi Odası ile, Trabzon Ticaret Borsası ve Of Ticaret ve Sanayi Odası Başkan ve Yöneticileri Of TSO tarafından düzenlenen toplantıda Of’ta bir araya geldiler.

 

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği ile Odalar ve Borsalar Kanununun 99. Maddesi ve Muamelat Yönetmeliğinin 81. Maddesi gereğince ilde kurulu oda ve borsaların 4 ayda bir yapmaları gereken Yönetim Kurulları Müşterek Toplantısı Of Ticaret ve Sanayi Odası’nın ev sahipliğinde Of’ta yapıldı.

 

Nisan ayında yapılan seçimlerin ardından yapılan ilk müşterek toplantıya Of TSO Yönetim Kurulu Başkanı Erdal Saral, Trabzon TSO Yönetim Kurulu Başkanı M. Suat Hacısalihoğlu, Trabzon Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Eyyüp Ergan, Trabzon Ticaret Borsası Meclis Başkanı Sabahattin Arslantürk, Of TSO Meclis Başkan Yardımcısı İsmail Kılıç ile oda ve borsaların yönetim kurulu üyeleri ile genel sekreterleri katıldı.

 

Toplantıda, Trabzon’daki Ticaret ve Sanayi sektörü ile ilgili konularda görüş alışverişi yapılırken Trabzon ve bölgedeki ilgili konularda birlikte hareket etme kararı alındı.

 

Ev sahibi Of TSO Yönetim Kurulu Başkanı Erdal Saral'ın açılış konuşmasının ardından katılımcılar Trabzon'un ekonomisi, çay ve fındık sektörü ile turizm sektörünü değerlendirdiler.  İlimizin gelişimi nasıl gibi projeler yapılması gerektiği konuşuldu.

 

Of Ticaret ve Sanayi Odası Toplantı Salonunda gerçekleşen toplantının ardından düzenlenen akşam yemeğinde misafirlerini ağırlayan Of TSO Yönetim Kurulu Başkanı Erdal Saral yeni dönemin bütün odalara hayırlı olmasını, yönetimlere yeni seçilen üyelere de başarılar diledi.

 

Of Ajans

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner81

banner16

banner20

banner22

banner21