Trabzon’un altyapısı masaya yatırıldı

Trabzon İçmesuyu ve Kanalizasyon İdaresi (TİSKİ) Genel Müdürlüğü koordinasyon toplantısı, Büyükşehir Belediye Başkanı Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu’nun katılımıyla gerçekleştirildi.

Trabzon’un altyapısı masaya yatırıldı
banner71

Trabzon İçmesuyu ve Kanalizasyon İdaresi (TİSKİ) Genel Müdürlüğü koordinasyon toplantısı gerçekleştirildi.

 

Büyükşehir Belediyesi hizmet binasında icra edilen toplantıda TİSKİ Yönetim Kurulu üyeleri, daire başkanları, şube müdürleri ve ilgili birim amirleri hazır bulunurken TİSKİ’nin çalışmaları ayrıntıları ile masaya yatırılarak değerlendirmeye tabi tutuldu.

 

3 YILDA ÇOK ÖNEMLİ ÇALIŞMALAR YAPTIK

TİSKİ Genel Müdürlüğü koordinasyon toplantısına katılan Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu burada yaptığı değerlendirmede özverili çalışmalarından ötürü TİSKİ çalışanlarını kutladı. TİSKİ Genel Müdürlüğünün Trabzon için son derece önemli çalışmalara imza attığını kaydeden Gümrükçüoğlu, “Hep beraber Trabzon’u bir dünya şehri haline getirmek için çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Bu kapsamda içme suyu ve kanalizasyon çalışmalarımız büyük önem arz ediyor. Bu alanda sadece 3 yıl içinde çok önemli çalışmalar gerçekleştirdik. Başarılarınızın artarak devamını temenni ediyorum” dedi.

 

ÇOK DAHA BÜYÜK İŞLERE İMZA ATACAĞIZ

TİSKİ Genel Müdürü Recep Köksal da değerlendirmelerinde kısa sürede önemli çalışmalara imza attıklarını kaydetti. Bir dünya kenti olmak hedefindeki Trabzon’un altyapı sorunlarını çözüme kavuşturmak için çalışmalarını sürdürdüklerini kaydeden Köksal, “Bugüne kadar çok önemli hizmetler gerçekleştirdik, inşallah hep birlikte çok daha büyük işlere imza atacağız. Fedakârca gayret gösteren tüm çalışma arkadaşlarımıza Trabzon halkı adına teşekkür ediyorum” diye konuştu.

 

TEŞEKKÜR PLAKETİ VERDİ

Genel Müdür Recep Köksal, koordinasyon toplantısında ayrıca TİSKİ Genel Müdürlüğünde görev süreleri sona eren personellere plaket takdim ederek teşekkür etti. TİSKİ Genel Müdürlüğünün kuruluş sürecinde Strateji Geliştirme Dairesi Başkanı olarak vekaleten görev yapan Büyükşehir Belediyesi Mali Hizmetler Dairesi Başkanı Süleyman Aydın’a teşekkür plaketi takdim eden Köksal, Aydın’ın önemli bir belediyecilik tecrübesine sahip olduğunu ifade ederken bundan sonra da tecrübelerinden faydalanmaya devam edeceklerini kaydetti. Emekliye ayrılan Dernekpazarı İlçe Sorumlusu Yusuf Yazıcı ve Şalpazarı İlçe Sorumlusu Osman Demir’e de hizmetlerinden ötürü plaket ile teşekkür eden Köksal; Yazıcı ve Demir’in TİSKİ Genel Müdürlüğüne güç kattıklarını kaydederken bundan sonraki yaşantılarında kendilerine mutluluklar diledi.

Of Ajans

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner15

banner16

banner20

banner19

banner22

banner21