banner80

Trabzonlu Gençler Kıyıder’de buluştu

TDF Gençlik Kolları Başkanı Oğuzhan Usta ve Yönetim Kurulu Üyeleri Of Kıyıder Gençlik Kollarını ziyaret ederek bilgi alış verişinde bulundular.

Trabzonlu Gençler Kıyıder’de buluştu
banner71

Geçen yıl Mayıs ayında yapılan kongrenin ardından Trabzon Dernekleri Federasyonunda göreve seçilen Başkan İsmail Şatıroğlu ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Gençlik Kollarının başarılı isimlerinden Oğuzhan Usta’yı Gençlik kolları Başkanlığına atadı.

 

Çiçeği burnunda yeni başkan Oğuzhan Usta ve yönetim kurulu üyeleri vakit kaybetmeden çalışmalarına başladılar.

 

Gençliği toplayarak bilgi alış verişinde bulunan Usta, ardından İstanbul’da görev yapan Trabzonlu Gazeteciler ile bir toplantı düzenleyerek gençlerden beklenti ve projeler noktasında bilgi alışverişinde bulundular.

          

Başkan Usta ve yönetimi İstanbul genelinde faaliyet gösteren köy ve mahalle dernekleri gençlik kolları ile birlikte hareket etme kararı aldı. Bu kapsamda ziyaretlere başlayan TDF Gençlik Kolları, derneklerin gençlik kollarını ziyaret ederek hem yönetimini tanıştırdı hem de projelerini anlattı.

         

TDF Gençlik kolları ilk olarak OF KIYIDER Kıyıboyu Eğitim Kültür Yardımlaşma Derneği Gençlik Kolları Yönetim Kurulunu ziyaret etti.

 

Of Kıyıder’de gerçekleşen ziyarette tanışma ve bilgilendirme sohbetinin ardından yapılması planlanan çalışmalar değerlendirildi.

 

Kıyıder Gençlik Kolları Başkanı Feyyaz Köse ziyaretleri nedeniyle TDF Gençlik Kolları Başkanı Usta ve yönetimine teşekkür etti.

Of Ajans

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner15

banner16

banner20

banner19

banner22

banner21