banner80

Trabzon Botanik ziyaretçi akınına uğrayacak

Başkan Gümrükçüoğlu, Trabzon’da yapımı tamamlanma aşamasına gelen Botanik Trabzon’u gezdirdiği Büyükşehir Belediye Meclisi üyeleriyle birlikte iftar açtı.

Trabzon Botanik ziyaretçi akınına uğrayacak
banner71

Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu, Büyükşehir Belediye Meclisi üyelerine yapım çalışmaları tamamlanma aşamasına gelen Trabzon Botanik’i gezdirdi.

 

Trabzon Botanik hakkında Meclis üyelerini ayrıntılı şekilde bilgilendiren Gümrükçüoğlu, Karadeniz’e muhteşem bir yaşam alanı kazandırmakta olduklarını söyledi.

 

Trabzon Botanik’in Trabzon’un marka değerine çok önemli katkılar sağlayacağını belirten Gümrükçüoğlu, “İnşallah birkaç ay sonra Trabzon Botanik’in açılışını gerçekleştireceğiz. Burası sadece Trabzon’un değil, bütün bölgemizin yaşam alanı olacaktır. İnsanlarımız akın akın buraya gelecektir. Bu alanı botanik yapılması şartıyla belediyemize tahsis eden Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a bir kez daha minnet ve şükranlarımı sunuyorum” diye konuştu.

 

MECLİS İFTARDA BULUŞTU

Başkan Gümrükçüoğlu, Botanik Trabzon’u ziyaretin ardından Trabzon Büyükşehir Belediye Meclis Üyeleriyle birlikte iftar programında bir araya geldi.

 

Olimpiyat (EYOF) Parkı’nda gerçekleştirilen programda Meclis üyelerine seslenen Başkan Gümrükçüoğlu, birlik ve beraberlik içinde Trabzon’a hizmet etmeye devam ettiklerini kaydederken Meclis üyelerine çalışmalarından ötürü teşekkür etti.

Of Ajans

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner15

banner16

banner20

banner19

banner22

banner21