TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu Of TSO yöneticilerini kabul etti

Of TSO Başkanı Erdal Saral ile Meclis Başkanı Zuhal Akyüzlü TOBB Başkanı Rıfat Hisarcıklıoğlu’nu ziyaret ettiler.

TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu Of TSO yöneticilerini kabul etti
Türkiye Odalar ve Borsalar Birliğine bağlı 365 odada seçimler devam ederken TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu seçimlerini tamamlayan oda ve borsa yönetim kurulu üyelerini makamında kabul ediyor.
 
Seçimlerini tamamlayan Of Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Erdal Saral ve MeclisBaşkanı Zuhal Akyüzlü’yü makamında kabul eden Hisarcıklıoğlu, Başkanları ve yönetim kurulu üyelerini kutladı.
 
OF TSO’nun Odalar ve Borsalar tarihinde bir ilki gerçekleştirdiğini belirten Başkan Saral, “Zuhal Hamın farklı bir özelliği var. O, Odalar ve Borsalar Birliği tarihinde ilk kadın Meclis Başkanı. Bu da işte bizim Of’umuza nasip oldu. Sağ olsunlar, birlikte 2003 yılından beri Odalar Birliği’nde Of Ticaret ve Sanayi Odası olarak bölgemize, çevremize katkı sağlamaya çalışıyoruz. Başlangıç gününden bugüne kadar Rifat Beyle birlikte çalışmanın onurunu yaşıyoruz. Rıfat Beyin Odalar ve Borsalar Birliği’ne gerçekten çok büyük değerler kattığına inanıyoruz. Her zaman onunla birlikte olmaya hazırız. Nereye giderse biz de onunla birlikte oraya gitmeye hazırız” ifadelerini kullandı.
 
Bu camiada olmaktan onur duyduğunu belirten Meclis Başkanı Zuhal Akyüzlü, “Bu benim için verici bir durum. Sayın Hisarcıklıoğlu’nun oda ve borsa seçimlerinde daha çok kadının bu yapının içerisine girme noktasında destek verdiği için kendisini kutluyorum. Kadın girişimci sayısının arttırılması gerekiyor. Bu noktada atılan adımları önemsiyorum. Bu camiaya başarılar diliyorum” diye konuştu.

Of Ajans

YORUM EKLE
YORUMLAR
DURSUN SULUKAN.
DURSUN SULUKAN. - 9 yıl Önce

ALLAH YOLUNUZU AÇIK ETSİN, SAĞLIKLI VE MUTLU YAŞAMLAR DİLERİM.

SIRADAKİ HABER

banner81

banner16

banner20

banner22

banner21