Tıp Fakültesini kazanan Ebru Atagün’e altın ödülü

İlçe Milli Eğitim Müdürü İdris Kabahasanoğlu Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesini kazanan Solaklı Fen Lisesi öğrencisi Ebru Atagün’ü altınla ödüllendirdi.

Tıp Fakültesini kazanan Ebru Atagün’e altın ödülü

Bu yıl yapılan üniversite sınavında Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesini kazanan Solaklı Fen Lisesi’nin Anadolu Lisesi Bölümü öğrencisi Ebru Atagün, İlçe Milli Eğitim Müdürü İdris Kabahasanoğlu’na teşekkür ziyaretinde bulundu.

 

Müdür Kabahasanoğlu’nun okullarını sürekli ziyaret ederek kendilerini motive ettiğini belirten Atagün; “Çok çalıştım. Uzun ve yorucu bir eğitimin sonunda ailemin, okulumun ve öğretmenlerimin destekleriyle çok istediğim Tıp Fakültesini kazandım. İlçe Milli Eğitim Müdürümüzün gerek üniversiteye kurslarımıza gerekse okulumuza sürekli gelerek bizleri motive etmeleri bizlere ayrıca güç verdi. Kendilerine her zaman bizlerin yanında olup destek verdikleri için teşekkür ederim. Allah ondan ve tüm emeği geçenlerden razı olsun. Bundan sonra aileme, ülkeme, şehrime layık bir evlat olacağım. Bana başarmamda desteklerini esirgemeyen başta ailem, okulum, öğretmenlerim olmak üzere herkese teşekkür ediyorum” ifadelerin kullandı.

 

Atagün’ü başarısından dolayı altınla ödüllendiren Müdür Kabahasanoğlu; “Kızımızı bu önemli başarısından dolayı tebrik ediyorum. Çalıştı ve emeklerinin karşılığını aldı. İlçemizde yapmış olduğumuz çalışmalarımızın her geçen gün meyvelerini verdiğini görmek bizleri ziyadesiyle mutlu ediyor. Öğrencimizin bundan sonra aynı çalışma gayretini göstererek okulundan mezun olarak ülkemize hayırlı hizmetler yapacağına inanıyorum. Arkadan gelen arkadaşları da onu örnek alacaklar, çalışacaklar amaçlarına ulaşacaklar diye inanıyorum. Başarıda emeği geçen başta ailesini, öğretmenlerini ve idarecilerini tebrik ediyor, bundan sonraki hayatında sağlıklı, mutlu ve daha başarılı yıllar diliyorum” diye konuştu.

 

Ebru Atagün’e Müdür Kabahaanoğlu tarafından hediye edilen altını ziyarette hazır bulunan Jandarma ve Sahil Güvenlik Akademisi Dekanı Prof. Dr. İsmail Hakkı Demircioğlu takdim etti.

 

 

 

 

Of Ajans

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner81

banner16

banner20

banner22

banner21