Terzioğlu’ndan Çay fabrikalarına ziyaret

Ak Parti Of İlçe Başkanı M.Hakan Terzioğlu, Yönetim kurulu Üyeleri ile birlikte Çay Fabrikaları ziyaret etti.

Terzioğlu’ndan Çay fabrikalarına ziyaret

Çaykur Genel Müdürlüğü tarafından kısa bir süre yapılan tayinler sonucunda Of’un Bölümlü, Eskipazar ve Karaca Çay Fabrikalarının müdürleri değişmişti. Atamalarla Bölümlü Fabrikasına A.Ersin Öztürk, Eskipazar’a Mehmet Boşluk ve Karaca’ya da Bülent Resioğlu atanmıştı. 

 

Yönetim kurulu üyeleri ile birlikte müdürleri ziyaret eden Başkan Terzioğlu, müdürlere yeni görevlerinde başarılar diledi. Yaklaşmakta olan yaş çay sezonu ile ilgili müdürlerden fabrikalar ve yapılan hazırlıklar hakkında bilgiler alan Terzioğlu, “Müdürlerimize hayırlı olsun dileklerimizi iletmek üzere yönetim kurulu arkadaşlarımızla birlikte kendilerini ziyaret ettik. Yeni görevlerinde başarılar diliyoruz. Yaş çay sezonumuz da yaklaşık. İnşallah üreticilerimizin sıkıntı çekmeden ürünlerini satabileceği ve bol ürün elde edebileceği bir sezon yaşarız” ifadelerini kullandı.

 

Ziyaretleri nedeniyle memnun olduklarını ifade eden Müdürler, Başkan Terzioğlu’na ve Yönetim kurulu üyelerine teşekkür ettiler.

Of Ajans

YORUM EKLE
YORUMLAR
ali çiftçi
ali çiftçi - 9 yıl Önce

fabrika müdürlerini değil çay kur genel müdürünü ziyaret edin.gÖREVDEN ALINAN Y.kALDIRIMIN YERİNE OFLU BİRİNİN ATAMASINI YAPTRIRIN Fuzuli dolaşıp boy göstermeyin

SIRADAKİ HABER

banner81

banner16

banner20

banner22

banner21