Terzioğlu teşkilatı ile istişarede bulundu

Haftalık Olağan Yönetim Kurulu Toplantısında Yönetim Kurulu Üyeleriyle buluşan Başkan Terzioğlu, Of’ta 2 tane yatırımın devam ettiğini belirterek emeği geçenlere teşekkür etti.

Terzioğlu teşkilatı ile istişarede bulundu

Ak Parti Of İçe Başkanı Mehmet Hakan Terzioğlu, gerek teşkilat mensuplarıyla gerekse vatandaşlarla buluşarak sorunlara çözüm üretiyor.

 

Başkan Terzioğlu, yoğun programlarının arasında teşkilat çalışmalarını da aksatmadan devam ettiriyor.

 

Haftalık yönetim kurulu toplantılarıyla teşkilat mensuplarıyla istişare eden Başkan Terzioğlu, bu hafta da yönetim kurulu üyeleri ile bir araya gelerek gündemdeki konuları değerlendirdi.

 

Başkan Terzioğlu yönetim kurulu toplantısında yaptığı değerlendirmede, “Teşkilat olarak gayretli ve samimi çalışmalarınız nedeniyle hepinize teşekkür ediyorum. Allah hepinizden razı olsun. İlçemizdeki çalışmalarımıza ara vermeden devam ediyoruz.  An itibariyle ilçemizde 21 ayrı devlet yatırımının çalışmaları devam ediyor. Bu projeler için gerekli takiplerimizi, çalışmalarımızı sürdürüyoruz. İlçemize yapılan yatırımlar nedeniyle başta Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a, İçişleri Bakanımız Sayın Süleyman Soylu’ya, Hazine ve Maliye Bakanımız Sayın Berat Albayrak’a, Çevre ve Şehircilik Bakanımız Sayın Murat Kurum’a, İller Bankası Genel Müdürü Sayın Yusuf Büyük’e,  Of Belediye Başkanımız Sayın Salim Salih Sarıalioğlu’na ve emeği geçen herkese teşekkür ediyorum.  Rabbim toplantımızı hayırlara vesile eylesin. Hepinize çalışmalarınızda kolaylıklar ve başarılar diliyorum” diyerek düşüncelerini ifade etti. 

Of Ajans

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner81

banner16

banner20

banner22

banner21